Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

ЛІЖКА ДЛЯ ЕЛІТИ

У вівторок відбулася зустріч заступника міського голови Вадима Савчука та начальника управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка з медиками наркологічних ліжок неврологічного відділення, що на вул.Матросова. Нині там 20 ліжок, де можуть лікуватися алко- і наркозалежні люди. На момент відвідин там перебувало 14 осіб, але через оптимізацію в медицині виникла потреба у скорочені ліжкового фонду до 10, плюс блок витверезення.

Медики зрозуміли проблему і разом із посадовцями шукали шлях, яким рухатися далі. Вадим Анатолійович запропонував для цієї елітної категорії пацієнтів, щоб вони за кожен день перебування там сплачували, до прикладу, 100 грн, а з інших територій - на 50 грн більше. За рік у середньому через цей ліжкофонд проходить понад 400 осіб, а ці гроші мають бути спрямовані на розвиток цього сегменту.

Хтось може сказати: «Звідки вже в п’яного гроші?», але ж на оковиту гроші знайшов, тож у боротьбі за своє здоров’я і, навіть, за життя кошти теж знайдуться. У цьому випадку мова йде не про невідкладну допомогу, її будуть тут надавати за потребою, але ті, хто забажає позбутися від алкогольного синдрому, зможуть тут прокапатися, тобто отримати кваліфіковану медичну допомогу. Отже, обидві сторони попередньо знайшли порозуміння й погодилися пропрацювати над механізмом впровадження цього проекту.

Посадовці також побували в палаті пологового будинку, в якій проводять капітальний ремонт і яка має бути платною. За 2 тис. грн там зможе перебувати породілля зі своєю дитиною і їхній батько чи родичі, тобто в палаті сімейного типу від 1 до 3 діб. Величезна кімната з відповідними меблями, сучасним санвузлом, душем і біде, а також міні-блоком для приготування їжі. У палаті передбачено телевізор, інтернет-зв’язок і максимум зручностей. Зібрані гроші будуть спрямовуватися на ремонт інших палат.

Теги: медицина, реформа, Вадим Савчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.