Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ЛІДЕРИ І НЕВДАХИ

Портал «Освіта.ua» за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання склав рейтинг шкіл України 2017 року. Школи були ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування зі всіх предметів ЗНО (85% рейтингового бала).

Оскільки кількість тестів, які складали випускники кожної школи, значно відрізняється у різних навчальних закладах (від максимального значення у 967 тестів у Київському військовому ліцеї ім. Богуна до мінімальних 3-ох тестів у малокомплектних школах), укладачі рейтингу зробили поправку на кількість складених тестів випускниками школи (15% рейтингового бала).

Під час розрахунку використано коефіцієнт довіри до середнього балу, який розрахований наступним чином: «К» = кількість тестів, складених у школі/максимально можлива кількість тестів.

Середнє значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО (далі — «Середній бал»), розраховане як середнє арефметичне результатів всіх тестів, складених у школі (або за окремим предметом) зі врахуванням нескладених тестів (не подолав поріг «склав/не склав»). Таким тестам при розрахунку середнього арифметичного надано значення «0», тому в деяких школах значення середнього балу може складати менше 100 балів. Якщо випускник школи не з’явився для складання тесту, такий тест не враховувався під час розрахунку.
Також випускники шкіл минулих років, які складали тести в 2017 році, в рейтингу не були враховані.
Рейтинг складено з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Окремі освітні заклади Хмельниччини показали високий результат, увійшовши у топ-200 України. Разом з цим, Хмельницька область має власний освітянський рейтинг. Із нього ми вибрали навчальні заклади Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району. Примітно, що окремі сільські школи показали кращий результат, аніж деякі міські. Це вкотре піцдтверджує той факт, що освіта на селі може бути не гіршою, аніж у мегаполісі. Головне - кваліфіковані кадри, з якими часто-густо в дрібних населених пунктах доволі таки сутужно.

Відповідно до складеного рейтингу, найкращі результати на Кам’янеччині цьогоріч має НВК №14 у складі СЗОШ І ст. з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії, який зайняв 5-те місце серед навчальних закладів області.

Серед сільських лідерів пальму першості отримала Приворотська ЗОШ I-III ступенів, у якої 27-ме місце в рейтингу Хмельниччини. Натомість Колодіївська ЗОШ I-III ст. цьогоріч пасе задніх, вона остання в списку, аж на 374-му місці.

Теги: рейтинг, ЗНО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.