Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2012

КУДИ ЇДЕШ? НЕ БАЧИШ, Я ТУТ ЙДУ?!

Ділянка дороги по вул.Князів Коріатовичів, від просп.Грушевського до вулиці Першотравнева для водіїв є справжнім випробуванням нервів та автівок. Причина цього - люди, а точніше пішоходи, що снують туди-сюди між двома ринками - оптовим та Центральним.
вул.Князів КоріатовичівЗдавалося, звідки взялася проблема, адже є пішохідні переходи, світлофори, створено всі умови для цивілізованого переходу проїжджої частини. Та, ні! Цивілізації виявилось забагато.
З повними торбами продуктів з ранку до вечора цим відрізком дороги снують люди. Знахабнілі пішоходи примудряються кричати на водіїв, мовляв, куди їдеш, не бачиш, що я тут йду!
Так продовжується щодня. Даішники на цю ситуацію слабо реагують, адже в нашій країні поки складеш протокол про адмінправопорушення на пішохода, може півдня пройти. Кому треба така заморока?
Відчуваючи безкарність, люди переходять вулицю, де їм заманеться. Раніше траплялися випадки, коли особливо ліниві перелазили через невисокі парканчики, встановлені вздовж проїжджої частини у будь-якому зручному місці. Їм, бач, пройтися кілька метрів до пішохідного переходу важко!
Але поставили кіоски... Тож переходити цей відрізок дороги стало можливим тільки у двох місцях (це не враховуючи перехресть).
вул.Князів КоріатовичівКіоски стали своєрідним бар’єром, який відділяв людське «стадо» від проїжджої частини. Тепер той парканчик, що нині опинився за кіосками, ніби й не потрібен.
А чому б з його допомогою не зробити розділювальну смугу? Вздовж ділянки цієї дороги встановити парканчик. Автоматично з одного і другого боку паркану отримуємо смугу з двостороннім рухом. Ширина проїжджої частини такі зміни зробити дозволяє.
На просп.Грушевського перед в’їздом на вул.Князів Коріатовичів напрямний стовбчик і наказовий знак «Рух праворуч», з вул.Першотравнева - відповідно стовбчик і наказовий знак «Рух ліворуч».
Виконати цю нехитру процедуру можна за кілька годин, достатньо буде лише перекрити рух автотранспорту. А от паркан має бути суцільним вздовж усього відрізку дороги. Не дай Боже, зробити в ньому щілину - знову будуть повзти і переходити дорогу, кричучи: «Куди їдеш, не бачиш, я тут йду?!».

Теги: проїзд, пішоходи, ДАІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.