Перейти на мобільну версію сайту


04.03.2016

КОНІ НЕ ВИННІ

Не знають вже куди жалітися й що робити мешканці вул.Руська. Колись спокійний райончик Старого міста перетворився в клопіт, клоаку, де знищують історичну спадщину.

- Ми не можемо спостерігати, як БТРом знищують мур прибережної башти – пам’ятку архітектури, що відноситься до польської брами, - розповідає пані Марина. - Тут при в’їзді у річку вирили траншею і вкинули в неї бетонну шпалу для вул.Руськастворення екстриму, і коли БТРи проїжджають, вони чіпляють виступ від мура, з якого випадає каміння. А ще нам нікуди подітися з дітьми, нові сусіди завели собі коней і випасають на березі річки. Зрозуміло, там же і справляють нужду, але не прибирають екскрименти з нашого боку річки, зі свого боку там усе обгороджено, що до води і не підійти. Крім того, гній з-під коней і сміття вони скидають у Смотрич. Ми неодноразово жалілися в «Інспекцію з благоустрою», але питання ніяк не зрушується. Була тут поліція, склали протокол про адмінпорушення, але далі реакції жодної.

Крім того, хороші дерева хтось добряче пообрізав, а напівсухі стоять, і ми просили, щоб їх прибрали, але у відповідь отримали, що на це немає грошей. Ми самі можемо їх знести, лише б дали дозвіл.
Дуже неприємно жити в хащах і смітті. Просимо міського голову дати розпорядження, щоб біля мосту, який з’єднує Старе місто і Польські фільварки, навели порядок, а ми, мешканці, будемо допомагати.
І дійсно, старожили пам’ятають, що вздовж домоволодінь на вул.Онуфрієвська була дорога і галявина, а нині там стоять будинки й огорожа входить у річку.  

Теги: вул.Руська, благоустрій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.