Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2015

КОМУ ЗАКОНИ НЕ ПИСАНІ?

Мешканці Фурманівки та Кульчіївців з обуренням телефонували до редакції «КЛЮЧА» та скаржилися на самовільне підвищення плати за проїзд у автобусах, що курсують у їхньому напрямку.

За словами пані Тамари, проїзд вже піднімали самовільно, і він становив до Кульчіївців 3 грн, а до Фурманівки - 6 грн. З 7 березня до вищевказаних сіл вже можна було дістатися за 4,50 грн та 8 маршр.jpgгрн відповідно. Також самовільно підняли ціну на проїзд до Колибаївки, незважаючи на те, що люди зверталися зі скаргами не в одну інстанцію.

Обурювалися й мешканці Гринчука. Відстань від Кам’янця до села становить трохи більше 30 км. З них за проїзд брали по 17 грн, коли кілометр коштував 40 копійок. Коливання курсу долара призвели до ціни за проїзд у 35 грн, але невдоволення людей знизило вартість проїзду до 25 грн. Навіть при ціні, яку планують затвердити у 60 коп, результат не сходиться...
Монополісти з пасажироперевезення обіцяють людям припинити рейси з доставки мешканців у населені пункти, якщо ті не будуть платити за самовільно встановленою ними ціною за проїзд.

Підвищення вартості проїзду вони мотивують тим, що в приміських автобусах збільшили ціну до 60 копійок за кілометр.

По коментар ми звернулися до начальника автовокзалу Володимира Балли: «Плату за проїзд у приміських напрямках ми не піднімали, бо не маємо на це розпорядження за підписом голови Хмельницької ОДА. Лише на міжобласних маршрутах на окремих напрямках піднято ціну до 45-50 копійок».

Районна адміністрація, куди люди звертаються зі скаргами, також не має впливу на ціноутворення за проїзд у маршрутних автобусах. Крім того, наразі накладено вето на здійснення будь-яких перевірок.

На сайті Хмельницької ОДА є проект постанови про підняття вартості проїзду за один пасажирокілометр до 60 коп. у приміському сполученні, але рішення поки що перебуває у стадії громадських обговорень. У разі позитивно проведених громадських слухань очільник області зможе підписати його наприкінці цього місяця. До того часу швидше за все триватиме транспортна анархія.

Теги: проїзд, маршрутки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.