Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

КОЛИ ЗАПРАЦЮЄ СВІДОМІСТЬ, або НЕ ВДАРИШ - НЕ ПОЇДЕШ

У місті можуть виникнути проблеми з вивезенням сміття. Грошей на пальне ЖЕКи вже не мають. Окрім того, що КП «Спецкомунтранс» вивозить з контейнерних майданчиків ТПВ (тверді побутові відходи), то ще навколо цих майданчиків «газди» складають всілякий непотріб - великогабаритне, негабаритне, будівельне сміття (гілля, дивани, унітази тощо).
Особлива проблема з цим мотлохом в приватному секторі. На Польських фільварках спецавтівка двічі на тиждень робить по 3-4 ходки, замість однієї. Минулого тижня біля контейнерного майданчика комунальники виявили чотири величезних поліетиленових пакети з калом. Без коментарів.
Щоразу таку ж безгосподарську картину можна спостерігати навпроти харчового коледжу: до контейнерного майданчика мешканці приватного сектора постійно зносить гілля, матраци, дошки... І скільки ЖЕКівські працівники не прибирають, там повно мотлоху. А приватних будинків на вул.Суворова лише п’ять.
Цікаво, казна якої держави може витримати таке навантаження? У цивілізованих країнах люди самі вирішують питання з утилізацієї негабаритного сміття. Кам’янець теж не виняток: мешканці самі повинні вивозити таке сміття. Але нехлюйство і байдужість перемагає. Байдужість кожного і призводить до того, що ми так живемо.
Можливо, дешевше буде встановити камеру відеоспостереження, яка б би фіксувала таких горе-господарів? Порушники б, у свою чергу, попрацювали б на громадських роботах, прибираючи за собі подібними. Ось тоді би, напевне, самі не смітили і десятому заказали такого не робити.

Теги: сміття, ТПВ, КП "Спецкомунтранс"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.