Перейти на мобільну версію сайту


25.04.2014

КОЛИ ГОЛОВА ОСББ ПОВЕРНЕ ГОЛОВУ ДО ЛЮДЕЙ?

До редакції надійшов лист від жителів селища Першотравневе.
«Шановна редакція газети «КлюЧ», велике прохання до вас допомогти нам в нашій проблемі - дитячий майданчик на вул.Молодіжна, 11.майданчик (2).JPG
Раніше всі будинки селища Першотравневого обслуговував один ЖЕК. Працівники ЖЕКу ремонтували і фарбували каруселі на дитячих майданчиках. Але в 2012 році будинки перейшли на обслуговування ОСББ, і наше селище поділилося на дві частини, а «кордон» цих ОСББ проходить через наш дитячий майданчик, внаслідок чого він залишився безгоспним.
Ми, мамочки, піднімали питання щодо стану нашого дитячого майданчика на збора жителів нашого будинку, які проводив голова ОСББ Григоренко І.Г., у відповідь ми чули: «Наш майданчик тільки до пісочниці, а далі не наш». Після цих слів стан майданчика не змінився.
У нашому будинку живе молодий тато - Лубко Андрій, який власними силами виготовив карусель, встановив 3 лавочки, ящики для збирання сміття і все це пофарбував.
Прибирає сміття на нашому майданчику безкоштовно прибиральниця нашого будинку тьотя Аня.
Гора О.М., Марунчак О.В., Мельник А.В. Всього 8 підписів».


Отримавши такий крик материнської душі, їдемо на місце події. у дворі нас уже зустрічають зграйка дітлахів та їхніх турботливих батьків, а ще... страшенний скрегіт облупленої, похиленої на бік, майже непридатної для використання каруселі, за яку рученятами вчепився 3-річний малюк.
- Подивіться, на що схожий наш дитячий майданчик, - каже стривожена пані Оксана. - У дворі багато діток, але їм немає де гратися. Скільки разів ми просили голову нашого ОСББ Ігоря Григоренка полагодити гойдалки, у відповідь чули тільки обіцянки. У пісочниці пісок такий, що в ньому страшно гратися. Він більше схожий на туалет для собак. Одна із гойдалок перекошена на бік, один із кінців її кріплення не приварений. На таку треба сідати обережно і в жодному випадку не гойдатися, ато можна й ребер недорахуватися.
майданчик (1).JPGБіля майданчика знаходяться колектор. З нього де-не-де стирчать залізні прути, за які можна легко перечепитися. А тут вже й до біди недалеко...
Дитячий майданчик - це не єдиний крик душі мешканців Молодіжної, 11. У них до голови ОСББ купа запитань та поки що жодної відповіді, адже загальні збори цього року ще не були проведені та й ніякого звіту за рік від голови не було чути.
- Біля будинку, де живе Ігор Григоренко, дитячий майданчик немов лялечка, - кажуть обурені мешканці. - А біля нашого, як після бомбардування. Хіба наші діти гірші за тих, хто живуть у його домі? У нас немає жодних боргів за сплату комунальних послуг, натомість ми не бачимо й не знаємо, на що йдуть наші гроші? Хіба так важко встановити лавочку чи урну для сміття, полагодити і пофарбувати гойдалку, завезти кілька мішків піску в пісочницю? Ми готові зібратися і зробити самі. Ось, наприклад, Андрій Лубко скільки всього зробив для нашого двору і абсолютно безкоштовно! Хіба не може голова ОСББ повернути голову в наш бік? Він каже, що дитячий майданчик наш тільки наполовину. Як нам це пояснити дітям?
Ситуація нагадує епізод з відомого радянського фільму, коли чиновники відмовлялись лагодити аварійний міст, мовляв він знаходиться не на їхній території. Пройшло стільки років, а нічого не змінилося: все ті ж товариші Борщ і Буряк, затхлий совок і байдужість до всього.
Що треба зробити людям, щоб їх почули голова ОСББ і міська влада? Привести своїх дітей на подвір’я до чиновників, хай би вони там гралися?

Теги: дитячий майданчик, селище Першотравневе

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.