Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2013

КІСТКА В ГОРЛІ «ДРУЖБИ»-2

Свою позицію щодо ситуації навколо кінотеатру «Дружба» висловили чиновники
У першому травневому номері газети «КлюЧ» ми надрукували статтю «Кістка в горлі «Дружби». У ній розповідалось про неоднозначну ситуацію, що склалася навколо приміщення кінотеатру «Дружба». Нагадаємо, минулого року міська влада оголосила конкурс на оренду цього закладу. Його виграв ПП Олександр Колесник. Приватний підприємець одразу взявся за ремонтні роботи, аби вже наступного року кінотеатр запрацював. Натомість, майже одразу після конкурсу, розпочався судовий процес попереднього орендаря ТОВ «Альянс-С», який вимагав від міської ради віддати йому у власність 42,6% частини приміщення, нібито за зроблені раніше ним капітальні покращення. Нинішнього ж орендаря, ПП Олександра Колесника, про такий розвиток подій ніхто не повідомив. Йому й надалі міська влада видає дозволи на проведення тих чи інших робіт. У ремонт та переобладнання кінотеатру «Дружба» вкладено сотні тисяч гривень...
І ось вчора від департаменту правового супроводу та контролю міської ради через прес-службу міськвиконкому на адресу редакції надійшло наступне повідомлення. Подаємо його без скорочень.
«Під час розгляду судової справи у господарському суді Хмельницької області, представником відповідача по справі – виконавчого комітету міської ради – неодноразово наголошувалось на тій обставині, що сьогодні кінотеатр «Дружба» передано в оренду іншому суб’єкту господарювання. Під час винесення ухвали суду про призначення судової будівельно-технічної експертизи представником виконкому заперечувалась необхідність проведення такої експертизи в першу чергу з огляду на те, що з травня 2012 року в спірному приміщенні виконуються будівельно-монтажні роботи новим орендарем, а відтак розмежувати виконані роботи та визначити що саме, в якій кількості та якості було зроблено протягом 2000-2005 років позивачем ТОВ «Альянс-С» неможливо. В другу чергу заперечення ґрунтувались на досить тривалому терміні в майже десять років, який минув з часу господарювання у кінотеатрі «Дружба» ТОВ «Альянс-С» до моменту проведення експертизи, що також викликає сумніви в її достовірності.
Всупереч вказаним запереченням, судом призначається будівельно-технічна експертиза. Огляд експертом спірного приміщення проводився в тому числі і за участі ФОП Колесника О.А.
Після проведення експертизи та поновлення провадження у справі, представником виконкому було подано письмові заперечення на висновок експерта, в якому знову ж зазначалось про необ’єктивність експертизи з огляду на виконання великої кількості робіт в спірному приміщенні новим орендарем – ФОП Колесником О.А. При цьому звертаю увагу читачів, що за приписами Господарського процесуального кодексу України висновок судової експертизи не є обов’язковим доказом для суду.
Чому незважаючи на таку ситуацію, суд не залучив до участі в справі ФОП Колесника О.А. та не надав належну оцінку фактичним обставинам спірних правовідносин, так і залишається незрозумілим.
Всі ж ці обґрунтування були озвучені і під час розгляду апеляційної скарги виконавчого комітету Рівненським апеляційним господарським судом.
На сьогоднішній день виконкомом подано касаційну скаргу до Вищого господарського суду України, в якій поставлено вимогу про скасування рішень судів попередніх інстанцій та направлення справи на новий розгляд до господарського суду Хмельницької області із залученням до участі в справі в якості третьої особи ФОП Колесника О.А.
Окремо хочеться зауважити на тому, що судові спори з приводу приміщення кінотеатру «Дружба» між міською радою та ТОВ «Альянс-С» тривають ще з 2003 року.
Департаментом правового супроводу та контролю міської ради вживаються всі можливі заходи аби не допустити втрати частини майна територіальної громади міста»

P.S. Днями з’явилася інформація, що право власності ТОВ «Альянс-С» на 42,6% частини кінотеатру «Дружба» зареєстровано документально, а касаційна скарга міськвиконкому відхилена, оскільки були порушені терміни її подачі.

Теги: кінотеатр "Дружба"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.