Перейти на мобільну версію сайту


29.01.2016

КАРАНТИН ВБЕРЕЖЕ НЕ ЛИШЕ ВІД ГРИПУ, А Й ВІД ВІТРЯНКИ

До понеділка школи та позашкільні заклади Кам’янця, відповідно до рішення міського голови, перебувають на карантині. Це зумовлено зростанням рівня захворюваності та для недопущення збільшення епідеміологічного порогу. На Хмельниччині вже чотири міста і два райони припинили навчання в школах.

У місті впроваджені карантинні заходи. За інформацією начальника управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка, 26 січня на грип та ГРВІ в Кам’янці захворіло 431 особа (з них госпіталізовано 14), 27 січня - 362 (7), 28 січня - 286 (8). Отже бачимо, що йде тенденція до спаду захворюваності.

Окрім грипу та ГРВІ, на кам’янчан полює вітрянка. З початку року на некеровану вітряну віспу захворіло близько 40 осіб, 33 дитини в дитячих дошкільних закладах, найбільше - в ДНЗ №16 (17 дітей) та №23 - 9 дітей. Є поодинокі випадки захворювання в школах і навіть один медпрацівник.

- Вітряна віспа - це гостре інфекційне захворювання, яке супроводжується підвищенням температури тіла та плямисто-папульозно-везикульозним висипом на шкірі та слизових оболонках, - каже головний лікар дитячої поліклініки Тетяна Очеретенко. - Передається хвороба повітряно-крапельним шляхом. Важливо, що на цю недугу хворіють переважно діти у віці до 10 років і протікає вона набагато легше, ніж у підлітків чи дорослих. Прохання до кам’янчан не займатися самолікуванням, а звернутися до лікаря. Користуючись нагодою, запрошую кам’янчан на ІІІ тур імунізації проти поліоємеліту. з області нам передали вакцину.

Теги: карантин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.