Перейти на мобільну версію сайту


31.08.2012

КАМ’ЯНЧАНИ БАЧАТЬ БАГАТО

Між шостою і сьомою годинами ранку мешканців будинків Васильєва, 7, 13а і 13б підняв гуркіт. Люди кинулися до вікон і побачили, що хтось зрізає дерева біля контейнерних майданчиків. На запитання: «Ви хто і що робите?», отримали у відповідь: «Ми - кам’янчани! У нас робочий день так рано починається!». Люди викликали міліцію. Дозволів на знесення двох верб і двох тополь не було пред’явлено навіть опергрупі, яка прибула на місце події. Як з’ясувалося пізніше, ці дерева зрізали на вимогу якихось невстановлених мешканців. Дивно не це, а те, що в таку ранню годину дерева були зрізані.
Не зрозуміло, чому такі «ранні працівники» спритно не спрацювали на повідомлення служби міськвиконкому «105», дерева.JPGмешканців з Північної, 106, коли вони 21 липня просили зрізати небезпечну розчимхану вітром березу, яка 4 серпня таки зламалася і, впавши, перегородила проїжджу частину. На щастя, у ту мить там не було ні пішоходів, ні авто. Згодом водії прибрали дерево з дороги, а інша його частина продовжувала довгенько висіти над сміттєвими баками, загрожуючи життю людей. Та мешканці зрозуміли, що чекати на допомогу не варто, тому самі знесли уламки берези.
Також ніхто не помічає напівгнилої груші, яка частинами відвалюється на лавку, що на території міської лікарні. Зрозуміло, що в місті багато старих дерев, які вже давно потрібно зрізати, бо вони є загрозою для людей, будівель, автомобілів, ліній електропередач. Є й такі, що давно «вийшли з моди», їх також варто зрізати, аби осучаснити міські вулиці. До прикладу, півстоліття назад місто обсаджували тополями, які своїм пухом і велетенськими розмірами нині несуть загрозу людям.
Нині ж багато декоративних низькорослих дерев можуть стати легенями міста і не створювати проблем через свої розміри. В місті була концепція озеленення вулиць, але, напевне, через нестачу коштів та наше з вами ставлення до зелених насаджень справа рухається повільно. Можливо, з настанням осені та часу для висадки дерев, кам’янчани власними силами візьмуться до справи, якщо сподіватись немає на кого?!

Теги: дерева

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.