Перейти на мобільну версію сайту


19.10.2012

ІНІЦІАТИВА КАРАЄТЬСЯ

Виявляється, у нашому місті ініціатива карається. Саме такої думки дотримується кам’янчанин Андрій Бойко з вул.Шевченка, 55. Тут його багатодітна сім’я оселилася рік тому. Обдерті стіни будинку та хащі навколо нього зовсім не влаштовували молодого господаря, і він узявся наводити лад. Одночасно з фасадом будинку Андрій робив і тротуар, і підпірну стіну, щоб земля не звалювалася на проїжджу частину вулиці, яке це було раніше. Робота кипіла. При цьому господар ні в кого грошей і допомоги не просив. Враховуючи те, що ні його дітям, ні сусідським немає де гратися, бо двору біля дому немає, а в парк випускати малечу лячно, на прилеглій до будинку території розчистив маленький майданчик і отакої.JPGвстановив там альтанку з лавками й столиком. Тепер це чи не найулюбленіше місце для дітлахів усього кварталу. Коли була спека, тут у затінку ховалися матусі з немовлятами.
Але чомусь ця оаза господарності не сподобалася міським чиновникам, і тепер вони не дають спокою пану Андрію. Замість того, щоб поставити його у приклад іншим людям, вони затягали чоловіка по різних комісіях, кабінетах.
Можливо, й дійсно, на встановлення цієї альтанки чоловік мав би отримати дозвіл, але.... До речі, Андрій Бойко не відмовляється її узаконити, але, як з’ясувалося, ця мала архітектурна форма не призначена для комерційної діяльності, а, отже, не має механізму її узаконення.
Цей випадок вкотре підтверджує факт, що не потрібно проявляти ініціативу, бо за це тебе не лише не погладять по голові, а ще й покарають. Також залишається дивуватися, чому представники влади побачили саме це самовільне будівництво, а от коли «грошовиті мішки» творять беззаконня біля власних осель та фірм, - то вони не помічають.

Теги: самовільне будівництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.