Перейти на мобільну версію сайту


25.05.2018

ІНДУСТРІАЛЬНУ ЗАСИПАЄ БОРОШНОМ

гіпсовик22 травня пройшло чергове засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, на якому розглянули 15 основних питань та питання щодо звернення мешканців вул.Індустріальна та пров.Привокзальний, Індустріальний.

Окрім земельної комісії, люди звернулися у всі можливі інстанції та до депутата по їхньому округу Валерія Слободяна. Це питання з великою бородою стосується ПАТ «Гіпсовик», яке засипає тамтешню територію пилом. Жителі скаржаться, що їхні оселі засипані борошном, в дітей алергія, всі потерпають від кашлю, неможливо вивісити на вулицю білизну, бо вона за кілька годин перетворюється на кадр знаменитого фільму «Джентельмени удачі», коли одяг утікачів «став дубом».

Багато років питання ніяк не зрушується з місця. З дорученням міського голови розгляд звернення щодо погіршення екології, виявлення джерел забруднення довкілля та вжиття заходів до його збереження було адресоване управлінню з питань НС та ЦЗН.

– До складу комісії увійшли працівники власне управління, міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби, КП «Муніципальна поліція», відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», міськвідділу поліції, – каже начальник управління Юрій Крилов. – 14 і 17 травня члени комісії візуально зафіксували факти наявності значної кількості пилу на траві, деревах, будівлях тощо. Також пил був у повітрі, що утруднювало дихання, викликаючи печіння в очах. Зафіксовано й те, що велика кількість пилу знаходилася на території ПАТ «Гіпсовик». З цього приводу направлено листи Державній екологічній інспекції, МУ ГУ «Держпродспоживслужби» та керівництву ПАТ «Гіпсовик» для здійснення позапланової перевірки й усунення проблеми. Міська влада має здійснити повноваження у сфері санітарного законодавства і вжити навіть примусові заходи задля забезпечення належного санітарного благополуччя населення поблизу ПАТ «Гіпсовик».

Проте правління «Гіпсовика» вчергове відмахнулося від людських проблем і констатує у відповіді міському голові, що встановило шість систем фільтрів для очищення від пилу. У зв’язку з практичною зупинкою Колодіївського кар’єру вапняків завод змушений проводити закупівлю вапнякової сировини, але дрібної фракції, тому й збільшилося пилоутворення. Підприємство закупило ще три фільтри, два з яких почали встановлювати на сушильному відділенні вапняків. На це депутат Слободян зауважив, що пільгу на земельний податок підприємству дали, і воно зобов’язане дбати про кам’янчан. Підприємство має бізнесовий зиск, а людей труїть.

– Ми, депутати, маємо допомогти людям, скільки можна над ними знущатися, – каже Валерій Анатолійович. – Потрібно напрацювати звернення до всіх відповідних структур від сесії міської ради.

Також мешканці Індустріальної занепокоєні тим, що на вулиці дуже багато собак, які кидаються на перехожих. Щоразу доводиться проводжати і зустрічати дітей зі школи, адже дуже небезпечно відпускати школярів самих. Вже не раз дітлахи були жертвами собачих нападів. Батьки неодноразово зверталися до працівників «Вівату», щоб вони прив’язували псів і не випускали на вулицю, але...

Комісія не погодилася на розміщення тимчасової споруди, майданчика для прокату веломобілів на території парку Героїв Євромайдану. Деякі питання погодження на розміщення тимчасових споруд члени комісії видхилили, бо по них виникало багато запитань без відповідей. А декому надали дозвіл на виготовлення паспорта прив’язки.


Теги: вул.Індустріальна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.