Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2020

…І НЕВІСТКА БУДЕ ВИННА

ПИЛПилова буря накрила Кам’янеччину. Особливо лячно було в місті, коли стовпи пилу піднялися, здавалося, аж до неба. Видимість була дуже обмеженою. Каньйону взагалі не було видно. Ті, хто на той час опинився просто неба, потрапили під гидотний душ, пісок був скрізь, на зубах, в очах та вухах. Але це ще нічого, просто на очах, перед носом жінки, біля «Фуршету» впала кремезна гілка, і машині збила бампер. Жінку врятував дзвінок на мобільний і вона зупинилася на мить, щоб узяти з сумки телефон. Офіційно зафіксовано 7 повалених дерев у дворах будинків, в парках теж є повалені дерева і безліч гіляк.

Зазначимо, що пилова буря є атмосферним явищем у вигляді перенесення куряви (великих кількостей пилу, часток ґрунту, піщинок) вітром із земної поверхні в шарі висотою кілька метрів з помітним погіршенням горизонтальної видимості (зазвичай на рівні 2 м вона становить від 1 до 9 км, але в окремих випадках може знижуватися до декількох сотень і навіть до кількох десятків метрів). При цьому спостерігається підйом пилу (піску) в повітря і одночасно осідання на великій території.

Зрозуміло, що пилюка потрапила у всі можливі щілини. А що робилося на центральному ринку, особливо на відкритих продуктах, той говорити годі. Досить того, що керівництво ринку постійно наголошує дотримуватися санітарних норм, особливо під час карантину, але є підприємці, які нехтують як масочним режимом, так і захистом продуктів. Яскравим прикладом є продавці з бочок квашених яблук. Окремі продавці чомусь без масок, а у всіх без виключення бочки не закриті взагалі ніяк. То можете уявити скільки інфекції потрапило у ту бочку і скільки її щодня туди залітає. Дивно, чому кам’янчани, які купують в яблука такі нерозбірливі і байдужі до свого здоров’я. На зауваження: «Чому ваші яблука не прикриті?», продавці миттєво без рукавичок витягували з розсолу плівку і клали на поверхню яблук. А покупцям, коли запитували: «Чому вони такі безпечні?», просто дивилися на нас, як на прибульців. Добре, що ще нікуди не послали. Але якщо, не дай Бог, щось станеться, впевнена будуть винні всі і влада, і керівники, і невістка … 

Шановні підприємці!

Закликаю бути свідомими до себе та до оточуючих вас людей на ринку. Якщо ми не хочемо щоб карантинні обмеження посилили, необхідно дотримуватись маскового режиму, безпечної дистанції 1.5-2 м. Не соромтесь робити зауваження відвідувачам ринку, які порушують встановлені протипандемічні вимоги. До кінця карантину ще далеко, але як дозволили нам працювати, так можуть ввести заборону знову.


Теги: карантин, ринок відкрито

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.