Перейти на мобільну версію сайту


19.08.2016

ГЖЕБОВСЬКИЙ УЗЯВСЯ ЗА БУНКЕРИ

спецкомун (1)Аби в місті не було сміття, директор КП «Спецкомунтранс» Сергій Гжебовський розпочав велику справу – реставрацію сміттєвозів. Спецтранспорт комунального підприємства ще трішки й на ладан дихає. 

- На підприємстві є справжні кулібіни: Михайловський (підпільно кличуть «головним конструктором» разом із зварювальником Анатолієм Мельником, слюсарем-механіком Василем Тимчуком та головним механіком Миколою Чабаном конструюють важливі механізми, від яких залежить робота автомобілів, - розповідає директор «Спецкомунтрансу» Сергій Гжебовський. - Наймолодшій машині 10 років, а найстаршій - 26. Врахуйте середовище, в якому спецтранспорт працює. 

Уявіть собі, нам потрібно п’ять тунгів (бункер для завантаження сміття) відновити вже, а це мінімум півмільйона гривень, а ми зекономимо ці бюджетні кошти. Днями буде встановлено на автівку перший бункер, який виїде на маршрут.

Хід робіт та ідею оглянув заступник міського голови Сергій Бабій і директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський. Вони схвалили виконані роботи та пообіцяли підтримку з боку влади. Також чиновники повідомили, що вже закуплено 60 нових контейнерів, бо в місті досить багато понівечених і які віджили свій вік. У планах - робити нові сміттєві майданчики європейського зразка. Днями встановили вже другий у місті такий контейнерний майданчик на території Старого міста.


Теги: КП "Спецкомунтранс", Сергій Гжебовський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.