Перейти на мобільну версію сайту


23.12.2016

ГОЛОВНЕ СПОРТИВНЕ ЯДРО ПЛАНУЮТЬ ОСУЧАСНИТИ

стадіонДепутати міської ради відклали голосування за питання реконструкції міського стадіону ім.Г.Тонкочеєва на довивчення.

За дорученням міського голови Михайла Сімашкевича відділ молоді і спорту спільно з адміністрацією КП «Міський стадіон ім.Тонкочеєва» формують бачення центральної спортивної споруди міста.

Зокрема, тут планується на місці трибун, які навпроти центральної трибуни, збудувати баскетбольний і волейбольний майданчики, роздягальні з душем та тренерські кімнати.

Це має робитися для того, щоб місто могло приймати престижні змагання. Також планується облаштувати футбольне поле поливною системою та встановити 3800 стільчиків і цю трибуну накрити. Можливо, ще одна трибуна з’явиться під центральним таблом. ІЗамість восьми бігових доріжок має стати за європейськими стандартами дев’ять.

Дуже приємно, що центральний стадіон міста має перетворитися на сучасний. Для цього потрібно щонайменше 12 млн грн: 5 млн грн планується отримати з обласного бюджету, на інші 5 млн грн розраховують від нардепа, на решту сподіваються від міського бюджету. Але ці перетворення навряд чи змінять ситуацію з тими ребрами, які стирчать від славнозвісного льодового палацу, який зайняв спортивні майданчики (баскетбольний, гандбольний, волейбольний). Стадіон під різними хитрими схемами передавали в «надійні руки». Щоб глядачі не могли підглядати на концертах та престижних матчах через огорожу, було вирішено обгородити по периметру стадіону магазинчиками, генделиками, стоянками та різними будівлями, які би мали допомагати вижити спорту міста. Але замість допомоги з’явилися проблеми зі зливовою каналізацією, сміттям. Та найголовнішою проблемою залишається різне будівництво, а точніше деребан попередньою владою класичного просторого спортивного ядра міста, з якого методично виживали і нарешті вижили спорт. Навіть у Дунаївцях стадіон кращий за кам’янецький, який розшарпала на шматки підприємлива влада, акули бізнесу і депутати-попередники. Напевне, бідолашний Георгій Тонкочеєв не один раз перевертається в домовині, споглядаючи на деребан стадіону, який будували всім містом.

Але робити з ним щось потрібно і наразі мова йде про роботу з виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт. Попередньо було проведено робочі зустрічі з представниками спортивних організацій міста, вивчено досвід оновлення стадіонів в інших містах України. 

Основне завдання - створити проект стадіону, що став би основним місцем як для заняття спортом самих кам'янчан, так і базою для проведення спортивних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів із різних видів спорту. 

Теги: реконструкції міського стадіону ім.Г.Тонкочеєва

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.