Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2017

ГОЛОВА ТІКАЄ ВІД РОБОТИ

ушицяЖителі Старої Ушиці знову мітингують. Цього тижня вони зібралися під стінами селищної ради, аби вкотре висловити невдоволення роботою селищного голови Андрія Котульського та директора комунального підприємства «Добробут» Дмитра Касапчука. Люди скаржаться, що в селищі по 2-3 місяці немає води. Неодноразові звернення на ім’я селищного голови залишаються без відповіді. 

– Живемо не як люди, а як свині, – обурюються вони. 

Наразі по селищу, за словами директора КП «Добробут», зафіксовано 19 поривів, але він їх не поспішає лагодити, тож вода тече дорогою, від чого комунальне господарство отримує численні збитки. Та хто їх рахує, коли працівники «Добробуту» сидять без зарплати?

Селищний голова Андрій Котульський досить просто вирішив, як вийти зі вкрай складної ситуації, що триває не один місяць, і... записався до війська. Та хіба можна, прикриваючись благородною метою, наплювати на людей, які тобі довірили керувати селищною радою й покладали надії на те, що молодим у нас дорога? Можливо, настав час встановити міру покарання за бездіяльність на посаді, особливо в органах місцевого самоврядування?


Теги: Стара Ушиця, КП "Добробут"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.