Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

ФУРМАНІВКА ВІДСТОЮВАЛА, ЛИСТОНОША ВІДМОВИЛАСЯ

пошта.Колись успішне, конкурентне державне підприємство поштового зв’язку переживає важкі часи.

Уже кілька років багато його функцій перебрали на себе приватні оператори, які займаються доставкою посилок. Операції з грошовими переказами перебрали на себе банки, а письмова кореспонденція перейшла в інтернет-ресурс. Усі вони семимильними кроками просовувалися в життя, а «Укрпошта», щоб вижити, змушена була закривати відділення, скорочувати штати, змінювати у гіршу сторону графіки й терміни доставки відправлень.

У місті є багато благ цивілізації та доступу до них, а от у селах потреба в доставці листів, переказів, посилок ще в попиті буде довго. Тому цю структуру – Центр поштового зв’язку - потрібно зберегти, і його присутність на Кам’янеччині необхідна та залежить від самих селян. Зрозуміло, що ті, хто мешкає поближче до міста, мають можливість добратися при потребі, а от хто живе подалі, їм це дорого і довго. 

Поштарі на селі – це як довідкове бюро, як джерело інформації і зв’язуюча ланка зі світом багатьох стареньких людей.

Нині кожна громада має робити все можливе, щоб поштар на селі був. Але для цього потрібно, щоб люди вірили своєму листоноші і користувалися всіма послугами, які пошта може надавати, а саме - доставка преси, посилок, бандеролей. Також можна через пошту проводити проплату за електроенергію, газ. Та листоноша має дуже відповідально, гарантовано і чітко виконувати свої обов’язки.  

Мешканці села Фурманівка от-от залишаться без поштових послуг. Як виявилося, тутешня листоноша ще є й завідувачем поштового відділення, яке розміщене у Слобідці-Кульчиєвецькій. За результатами роботи минулого року відділення спрацювало в збиток, тому завідувачці, пані Людмилі, було вказано на недоліки в роботі та запропоновано усунути їх, покращити роботу і вивести відділення із збитків. Після цього 36 жителів Фурманівки направили лист до директора Хмельницького УДПП «Укрпошта» Олега Хавронюка з тим, що вони протестують проти звільнення листоноші з роботи, та про те, що вони не дадуть односельчанку образити. Розповіли про хороші якості її характеру, про її чуйність. Олег Володимирович дав розпорядження начальнику центру поштового зв’язку №2 Михайлу Данилюку та його заступниці Оксані Вікторівні Калачовій розібратися із ситуацією та допомогти найти шляхи її вирішення. Вони скористалися зборами села 7 лютого і приїхали, щоб розповісти про роботу місцевого відділення, про те, що мова щодо звільнення листоноші не ведеться.

Проте ситуація дуже дивна, бо ж пані Людмила вже написала заяву на звільнення з роботи за власним бажанням. То ж до чого тут лист до директора, і як він може змусити працювати людину, яка того не бажає?  

Крім того, в залі були й такі люди, які незадоволені роботою листоноші, яка невчасно проводила доставку кореспонденції, зменшила об’єми різних проплат, хоча зарплату у сумі 2364 грн отримувала за 4 години роботи у чотириденний тиждень. І скільки керівники центру поштового зв’язку не намагалися розповісти, як саме громаді зберегти листоношу, але таке відчуття, ніби їх ніхто й не збирався розуміти.

Пані Людмилі ще раз запропонували подумати і не розраховуватися з роботи, таку ж думку висловив сільський голова Станіслав Радавчук. Проте жінка була категричною і повідомила, що працювати більше не буде.

Дивно, але нині в сільських відділеннях є вакантні посади листонош. Зрозуміло, що будь-яка робота - це важко, та як інакше у час безробіття можна заробляти? Напевне, приємніше стояти на обліку в центрі зайнятості й там отримувати дармові гроші.

Теги: пошта, с.Фурманівка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.