Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

Є НАДІЯ, ЩО ПОЧУЮТЬ

7 акцій протесту провели більше 50 тисяч українських аграріїв, намагаючись привернути народних обранців до проблем, які їх турбують. Вдавалися навіть до перекриття головних магістралей країні.
Вимоги страйкарів були простими й зрозумілими - хлібороби виступали про скасування спеціального режиму ПДВ та збереження ФСП.

Через скасування спецрежиму ПДВ більше 100 тисяч українців втратять роботу через закриття агропідприємств і скорочення робочих місць у переробній галузі. Фермерські, сімейні господарства, малі і середні підприємці будуть знищені як клас. Зникнуть десятки тисяч робочих місць для самозайнятого населення.
Також це призведе до зростання цін на продукти харчування щонайменше на 30%. Погодьтеся, досить суттєва причина, аби проводити акції протесту.

- Всеукраїнська аграрна рада, що є ініціатором проведення страйку, організувала зустріч аграріїв із народними депутатами, - каже голова районного осередку Аграрної партії Ігор Гай. - Відверто, мене шокувало, що більшість народних обранців навіть не розуміють, за що вони голосують. Сьогодні не підтримати аграрія - це зачепити зашморг на шиї країни. Переконаний, що має бути один реєстр відшкодування ПДВ, а не поділ на розумних і красивих. Також варто відтермінувати дію Податкового кодексу до 1 липня 2016 року. Розуміємо, що МВФ зобов’язав урядовців зняти спецрежим із аграріїв, аби уникнути так званої корупційної складової, проте до всього варто підходити виважено і з розумом.

Теги: аграрії, страйк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.