Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2018

ДРУЖКА ВИГНАЛИ З ДОМУ

собакаДо редакції завітала пані Олена і зі сльозами на очах розповіла про дві собачі історії, до яких була причетна. Біля будинку на розі Пушкінської і Грушевського живе покинута собака. А на Черемушках жінка, щоб помститися чоловікові, морить голодом песика і котика.

Виявляється, в першому випадку смерть старенької вигнала її улюбленця на вулицю. Померла жінка, яка утримувала собаку, а син померлої вигнав тварину на вулицю. Але та нікуди не йде, напевне, чекає під під’їздом повернення своєї господарки. Люди почали обурюватися з того, що собака під під’їздом, незважаючи, на те, що вона добра і нікого не ображає. Але є такі, що бояться заходити і тому робили зауваження сину покійної. Він у свою чергу викликав неодноразова поліцію і вимагав, щоб собаку усипили. Материну квартиру чоловік продав, собаку вигнав – руки вмив. Проте добросердечні люди жаліють тварину і доглядають за нею – годують її, зібрали гроші й зробили необхідні щеплення, спорудили схованку від негоди та дали ім’я Дружок. Аза Кирилівна з Черемушек щодня в певний час приносить собаці їжу, а вона вже чекає її і, коли жінка запізнюється, починає хвилюватися. Але ж це не вихід, просто тимчасові заходи. Чоловік мусить відповісти перед законом, адже це він вигнав Дружка на вулицю і не прилаштував його нікуди.

Інша історія не краща. Подружжя розбіглося, чоловік пішов з квартири, а улюблений песик залишився з колишньою коханою, бо вона його відмовилася віддавати. Кілька разів він намагався домовитися та навіть пропонував гроші, але марно. У неї ще залишилася кицька. Жінка спочатку доглядала за тваринами, а потім напевне їй набридло, тому не завжди годувала. Сусіди частенько чули завивання, але нічого зробити не могли. Кицьку вдавалося погодувати через кватирку. Врешті-решт минулого тижня викликали поліцію. Вона досі ніяк не може доїхати.

Нині досить суворі закони щодо жорстокого ставлення до тварин, за знущання над ними та знешкодження настає кримінальна відповідальність. «КЛЮЧ» неодноразово порушував проблему собак-безхатьків, тобто собак, яких вигнали господарі з обійстя, бо вони їм вже набридли. Тому в місті безліч безпритульних псів.

У нас є громадські організації, які переймаються собачими проблемами, які кричать про жорстоке поводження з ними, але ніхто не може довести цю справу до логічного завершення. Ніхто не хоче справу однієї конкретної собаки, де є відомий господар, довести до суду, щоб на конкретному прикладі показати іншим, що може бути за приручених, а потім покинутих тварин, за знущання над ними. Задумайтеся, адже над живою істотою не можна знущатися.


Теги: нам пишуть, ставлення до тварин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.