Перейти на мобільну версію сайту


04.12.2015

ДРУГИЙ ТИЖДЕНЬ СТОЯТЬ НА СВОЄМУ

Чи почують працівників ДП «Нігинський кар’єр» у вищих ешалонах влади?

Чергова спроба новопризначеного керівництва ДП «Нігинський кар’єр» потрапити на своє робоче місце знову зазнала фіаско - працівники кар’єру виступили єдиним фронтом і не пустили чужинців.

Як і минулого разу вони вимагали повернути на робоче місце деректора Миколу Ткача, якого, на їхню думку, в ДП «Нігинський кар’єр»міністерстві було звільнено без суттєвих на те причин.

Нагадаємо, ДП «Нігинський кар’єр» довгий час було збитковим. З приходом директора Миколи Ткача підприємство отримало друге дихання - людям почали платити зарплату, було налагоджено виробництво у дві зміни, відновлено автопарк та запущено дробильний цех.

Раптову зміну керівництва, нав’язану Мінагрополітики, працівники «Нігинського кар’єру» не сприймають, як і не визнають легітимність новопризначеного директора.

Колектив не має наміру опускати руки, навпаки, звертається у всі інстанції. Первинна профспілкова організація ДП «Нігинський кар’єр» нещодавно направила листа на ім’я начальнику Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України, в якому зокрема йдеться: «До моменту призначення Ткача М.М. ДП «Нігинський кар’єр» фактично було доведено до банкрутства, протягом декількох років нарощувалась фіктивна заборгованість попередніми керівниками, не виплачувалась заробітна плата працівникам та були знищені основні засоби виробництва...

... За період діяльності з 15.04.2010 по 15.07.2011 тимчасово виконуючого обов’язки директора Супіханова Г.Б. було нарощено заборгованості по надрах на 2525671,4 грн, за георозвідувальні роботи – 37420, 58 грн, ПФУ – 352800, 93 грн, по заробітній платі – 72018,45 грн. Крім того, т.в.о. директора Супіхановим Г.Б. було збільшено дебіторську заборгованість перед ТОВ ТД «Перший будівельний» в сумі 1032089,39 грн, перед УСД ТОВ «Ресурс-Інвест-2007» в сумі 3009963,03 грн. Слід звернути увагу, що після звільнення Супіханова Г.Б. з посади директора з невідомих причин було припинено і діяльність вищевказаних підприємств.

... За період діяльності директора ДП «Нігинський кар’єр» Кармазіна В.І. в період з 16.07.2011 по 30.07.2013 рр. продовжувалось нарощування заборгованості, а саме: по надрах на 3579, 06 грн, ПФУ – 393173,68 грн, заборгованість по заробітній платі на 567891,05 грн.

За період діяльності в.о. директора ДП «Нігинський кар’єр» Ковальова В.В. в період з 31.07.2013 по 15.07.2014 рр. заборгованість до ПФУ зросла ще на 995985, 19 грн, по заробітній платі на 404376,92 грн.
Крім того, за ДП «Нігинський кар’єр» обліковується заборгованість перед державним бюджетом в розмірі біля 16 000 тис. грн. (донараховані суми), яка виникла в результаті нарахування штрафних санкцій Кам’янець-Подільською об’єднаною державною податковою інспекцією.

При неодноразових зверненнях до правоохоронних органів та органів прокуратури притягти винних осіб так і не вдалося, оскільки в цій «схемі» учасниками є і державні службовці, які займають високі посади.

Головна мета усунення Ткача М.М. з посади - є приховування злочинних діянь колишнього керівництва підприємства у співпраці з колишніми керівниками Мінагрополітики України та подальше приватизування державного майна...».
Сьогодні ДП «Нігинський кар’єр» дає роботу більше двом сотням працівників із шести поближніх сіл. Люди повірили Миколі Ткачу як керівникові, його господарським здібностям і бажанню розвивати підприємство, зрештою, відчули це на власних кишенях, регулярно отримуючи зарплату та нормальне людське ставлення. Вони готові пікетувати навіть Міністерство, якщо їх не захочуть почути та допомогти.

Сам же Микола Ткач вважає, що його звільнено не за законом, і має намір через правоохоронні та судові органи відстоювати свої права.

Теги: ДП «Нігинський кар’єр», Микола Ткач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.