Перейти на мобільну версію сайту


20.02.2015

ДОЩИК НЕ ДОПОМОЖЕ

Кам’янець виявився неготовим до сухої погоди: автомобілі здіймають такий пил, що аж туман стоїть, на зубах скреготить пісок, а для того, щоб нормально дихати, потрібно в ідеалі запастись протигазом, але й можна марлевою маскою. Хворі моляться, щоб пройшов хоч якийсь дощик, аби легше стало дихати, та опади можуть лише тимчасово вирішити проблему.

- Післязимове прибирання міста починається на початку весни, - пояснює інженер з благоустрою міста Тетяна Шакшуєва. - Але ми вже взялися за підмітання тротуарів та прибордюрної зони доріг. Поки КП «Міськліфтсвітло» проводить кронування дерев на Соборній, ми не можемо ідеально прибрати, лише коли вони перейдуть на іншу вулицю, наші працівники вичистять Соборну.

Нині багато різних чуток точиться й навколо обрізання дерев. Та попри все, їх необхідно підчищати, надавати привабливої форми, а також підрізати, щоб вони не заважали лінії електропередач. А старі взагалі заради безпеки необхідно зрізати, а на їхнє місце висаджувати сучасні низькорослі дерева, які були б окрасою міста.

Теги: благоустрій міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.