Перейти на мобільну версію сайту


03.04.2015

ДОРОГУ ЗАЛАТАЮТЬ. ЧИ НАДОВГО?

Для жителів Чабанівської сільської ради дорога додому перетворюється у справжнісіньке пекло. Щоб дістатися від Грушки до с.Липи, крайньої точки маршруту, доводиться шлях у 17 км долати заледве не годину.

Перевізник Олександр Герасимчук, який ще донедавна здійснював перевезення пасажирів за Дорога на Чабанівкумаршрутом «Кам’янець-Подільський - Липи» (через Чабанівку та Гуту-Чугорську) відмовився надавати послуги через вкрай жахливе автомобільне сполучення. Каже, що останнім часом у зв’язку з різким падінням гривні, доводилось чи не щодня докладати до маршруту зі власної кишені. Думав, що витягне, натомість, був змушений програти у двобої з економічною нестабільністю.

Якийсь час жителів Чабанівської сільської ради зголосився возити перевізник зі Старої Ушиці Василь Блажей, за що йому люди надзвичайно вдячні. Щоправда і він, нині відмовився їздити в цьому напрямку. Дійсно, напрямку, бо назвати цей відрізок шляху дорогою язик не повертається.
Минулого тижня, на відрізку від Чабанівки до Гути-Чугорської маршрутка вскочила колесом у величезну яму. На щастя, ніхто не постражав. Хто ж до решти розбив і без того вкрай занедбану дорогу?

Чабанівчани скаржаться, що з початком весни цією трасою все частіше почали їздити вантажівки із соєю. Як не як - посівна у розпалі. Саме вони і стали чи не основною причиною нинішнього бездоріжжя. Водія одного із аграріїв, за словами начальника Кам’янець-Подільської філії ДЕД Василя Чорного, було притягнуто до відповідальності, а один із фермерів готовий профінансувати пошкоджену ділянку дороги.

- Цей відрізок шляху належить «Укравтодору», - коментує ситуацію Василь Володимирович. - Днями ми висипали там щебінь і розрівняли. Наш інженер виїжджав на місце, ми провели необхідне обстеження. Там потрібно залатати близько 90 кв.м дороги, профінансувати роботи погодився місцевий фермер. Ми складемо попередній кошторис і найближчим часом проблему буде усунуто.

А поки дорожники визначають, як «лататимуть» покриття, якого немає, місцеві жителі мають серйозні наміри писати листи у всі інстанції, аж до президента, адже переконані, що на місці їх просто задурюють, як завжди обіцяючи золоті гори.

- Через тиждень Пасха, - бідкаються селяни, - родичі дзвонять до нас звідусіль, питають чи приїжджати. А як їхати? Чим дістатися? Щебінь висипали, то за день там стільки машин порізали шини! Ех, що вам казати... До наших сіл як вперше їдуть, то можуть ходову від автівки по дорозі лишити.

Начальник відділу інфраструктури і туризму РДА Микола Чумак запевнив, що на Чабанівку маршрутка буде курсувати, як і раніше, за звичним графіком. Та чи надовго вистачить терпіння у перевізника та людей їздити по бездоріжжю?

Теги: дороги, с.Чабанівка, філія "Кам’янець-Подільська ДЕД"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.