Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

ДЕПУТАТИ ПРОТИ ЗАКОНУ ПРО МОВИ. І НА МІСЦЯХ ЗАПАХЛО ПОЛІТИКОЮ

Минуло лише п’ять днів від останньої сесії міської ради, як депутати 20 червня знову забажали провести позачергове зібрання. Причиною такої нетерплячки стало мовне питання, а саме: «Про затвердження тексту звернення Кам’янець-Подільської міської ради щодо зняття з розгляду Верховною Радою законопроекту «Про засади державної мовної політики».
Спочатку відповідне звернення зачитала голова фракції «Батьківщина» Валентина Волошина. Також вона повідомила, що сесія.JPGїхня політична сила здійснює збір підписів на підтримку цього звернення. На сьогодні під ним поставили свій підпис понад 2 тисячі кам’янчан.
З приводу цього ж сесійного питання депутатський запит у формі звернення зробив і депутат від Партії Регіонів Андрій Гамалій (від. ред.: Андрій В’ячеславович переважно спілкується російською).
В обох зверненнях говорилося про те, що Кам’янець-Подільська міська рада занепокоєна ситуацією, яка склалася у суспільстві з приводу розгляду Верховною Радою України законопроекту №9073. Також спільною вимогою цих документів було й те, що кам’янецькі депутати просять Верховну Раду зняти з розгляду цей законопроект.
Різниця між двома зверненнями полягала у тому, що текст від «Батьківщини» має різкий зміст. Вжито слова: «знищення», «мовні гетто», «ворожі дії», «дестабілізація» тощо. Натомість текст від регіоналів був більш поміркованим. Також опозиція вимагала повного зняття з розгляду законопроекту, а регіони, у свою чергу, пропонували зачекати й перенести його розгляд на наступне скликання Верховної Ради.
Дії кожної з політичних сил говорять про те, що напередодні виборів кожна з них хоче заробити собі політичних дивідендів.
Врешті-решт після декількох перерв було вирішено з двох звернень випрацювати одне.
Міський голова Михайло Сімашкевич закликав депутатів до поміркованості, щоб вони не забували про те, що в місті досить проблем, які йому доведеться вирішувати в Уряді. А тому різких рухів робити не слід, оскільки це може сильно вдарити по громаді міста.

Теги: сесія міськради, політика, закон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.