Перейти на мобільну версію сайту


19.09.2014

ДЕКОРАЦІЯ ДЛЯ ФІЛЬМУ ЖАХІВ НА ГОЛОВАНЕВСЬКОГО

«Добрий день редакція газети «Ключ». Звертаємось до Вас з надією на допомогу. Ми проживаємо, якщо це так можна назвати, на Смірнова, пров.Голованевського-Барського. Сусідня ділянка повністю завалена сміттям. Те ж саме робиться навіть усередині будинку. Ми швидше виживаємо біля звалища, боремося з нестерпним смородом, мухами і величезними щурами, аніж живемо.
Від неодноразових звернень до відділу благоустрою, санстанції, міськвиконкому нічого не дочекалися. Наші діти не мають де гратись і йдуть на сусідню нормальну вулицю. ВРЯТУЙТЕ нас усіх від цієї антисанітарії, у якій ми перебуваємо вже 6 років!».

І дійсно, таке можна побачити лише у фільмах жахів! За купою сміття будинку не видно, а щоб барського.JPGувійти на подвір’я, потрібно бути бадилиночкою, бо прохід теж завалений пакетами з пластиковими пляшками, різним мотлохом та начинням. У хату зайти також неможливо, бо варто лишень відчинити двері, як на тебе посипеться купа мотлоху. А сморід тут - не приведи Господи, перепрошую, можна залишити все, що з’їв напередодні. Влітку господар ночує не просто неба, а в салоні старенької Волги, що знаходиться на 1його подвір’ї.
До нього ми завітали разом з інспектором «Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» Анатолієм Тетерваком та дільничним інспектором міськвідділу міліції Володимиром Станіславовим. Вихід як розгребти ці хащі й врятувати людей шукали всі і знайшли. Зв’язалися з підприємцем, який займається прийомом вторинної сировини, він пообіцяв забрати все це «добро» самовивозом, але розсортувати його має господар. Чоловікові дали термін до наступної середи, бо раніше такий об’єм роботи провести нереально. Будемо сподіватися, що жителі пров.Голованевського-Барського незабаром дихнуть на повні легені, а діти зможуть спокійно бігати вулецею.

Теги: пров.Голованевського-Барського, сміття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.