Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2018

ЧИ ВИСТОЇТЬ СТАДІОН?-1

стадіон-1Важко зараз живеться спортивним спорудам, точніше тому, що від них залишилося. Зокрема, Центральному міському стадіону.

У вівторок, 24 квітня, відбулося засідання земельної комісії міської ради з приводу розгляду питання із земельною ділянкою, яка вже майже десяток років захаращена орендарем між футбольним та мотобольним полями. У роботі комісії взяли участь також і тренери ДЮСШ-2. 

Раніше тут були волейбольне, баскетбольне поля та місце тренування футболістів. Ця земельна ділянка 2007 р. надана в оренду фірмі «Інвестбуд Кам’янець» для будівництва торгового центру, який вони назвали «льодовим палацом». Щоправда, орендарі платили щороку близько 437 тис. грн. орендної плати. Нещодавно хмельницька будівельна фірма «Перлина Поділля» перекупила цей об’єкт і хоче будувати тут 10-поверховий житловий комплекс.

Тепер представник цієї фірми заявив, що вони можуть на 1-поверсі збудувати спортивні кімнати для ДЮСШ-2. Присутні висловили свою точку зору. Зокрема, футбольний тренер ДЮСШ-2 Володимир Пташник сказав: «Будівництво на стадіоні житлового будинки – це нонсенс. Будинок – це не тільки коробка. Це інфраструктура. Коли в 2000 р. влада давала під забудову периметр стадіону, то говорили, що комерційні об’єкти, які там будуть діяти, відраховуватимуть гроші на міський спорт. Не відраховували нічого. Тим більше не можна нищити стадіон. Вже й так із 11 гектарів землі зараз у стадіону залишилося лише близько 4,5 гектари». 

На питання, чи дочекається місто спортивного комплексу, голова комісії Валерій Слободян сказав: «Так, орендарі платили гроші, тепер треба перевірити документацію. Були й інші ділянки, які в стадіону відбирали, наприклад, будувати автостоянки чи магазини. Ми їх пізніше повернули».

Тренер ДЮСШ-2 Володимир Костинюк сказав, що в місті зараз немає умов для проведення змагань. Будувати треба, але чому на стадіоні? Як вам ідея: може хай збудують спорткомплекс на цьому місці? ДЮСШ перейде туди, а потім їм віддати територію, де теперішня ДЮСШ‑2?

стадіонНа моє питання орендареві, чи відомо йому, що на території стадіону не можна будувати неспортивні об’єкти, зокрема, житлові будинки, представник будкомпанії сказав, що можна. Схоже, що тільки треба дещо змінити. Мабуть, її призначення.

Як повідомили нам у земельному відділі, декілька місяців тому міська рада віддала цю земельну ділянку в оренду ще на 10 років. Тим часом на сайті міської ради перебуває проект рішення міської ради, де серед іншого зазначено: «Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Перлина-Поділля» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення орендованої земельної ділянки площею 10824 кв. м. (1,0824 га.) за адресою проспект Грушевського, 27/29, кадастровий номер 6810400000:13:003:0070, за рахунок земель Кам’янець-Подільської міської ради з земель житлової та громадської забудови для зміни її призначення з будівництва та обслуговування спортивно-громадського комплексу з торгівельними приміщеннями на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури». 

На останній сесії міської ради це рішення не пройшло, проте є велика ймовірність, що на новій сесії, 3 травня, за нього знову спробують проголосувати.

Теги: митарства центрального стадіону

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.