Перейти на мобільну версію сайту


18.08.2017

ЧИ НАДОВГО НОВИЙ ДИРЕКТОР?

товтриБільше місяця не вщухає скандал в НПП «Подільські Товтри». Після того, як природоохоронцям увірвався терпець і вони розповіли журналістам про свавілля керівництва, почалися тиск і переслідування. Когось змушують писати заяву на звільнення, комусь погрожують, а когось і побили...

Днями закінчився термін дії контракту в уже екс-директора національного парку Андрія Полудняка, тож 15 серпня до природоохоронців завітав директор департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Віктор Клід, який представив колективу нового директора НПП «Подільські Товтри». Незважаючи на прохання колективу про призначення на цю посаду начальника відділу охорони природо-заповідного фонду НПП «Подільські Товтри» Олександра Спасюка, національний парк тимчасово очолив Олександр Оцишин, який раніше працював інспектором Хмельницької екологічної інспекції. Можна лишень здогадуватися, звідки ростуть ноги в такого призначення...

товтри-1За словами Віктора Кліда, новоспечений керівник тимчасово виконуватиме обов’язки директора, поки в міністерстві не призначать керівника установи. Та поки це станеться, працівники НПП «Подільські Товтри» продовжуватимуть жити під постійним тиском.

Цього ж дня під час розширених зборів профспілкової організації працівників установи обговорювали питання щодо звільнення головного природознавця Юрія Мартинюка, котрий один із перших не злякався відкрито протистояти тодішньому керівництву та вголос заявив про свавілля, що коється в «Подільських Товтрах».

Для Юрія Івановича та всього колективу новина про звільнення стала справжньою несподіванкою, зрештою підстав для цього не було. Він повідомив, що керівництво та його покровителі не тільки намагаються незаконно звільнити його з посади, але й застосовували до нього фізичну силу й погрожували.

9 серпня, неподалік від головного офісу НПП «Подільські Товтри», до нього застосував фізичну силу та погрожував один із «покровителів» екс-директора. Юрій Мартинюк звернувся з відповідною заявою в поліцію, та досі правоохоронці жодним чином не відреагували.

Хто ж зрештою переможе в цьому протистоянні, колектив, якого намагаються зламати, чи «покровителі», що звикли працювати за звичними схемами?

Теги: НПП «Подільські Товтри», протистояння

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.