Перейти на мобільну версію сайту


25.08.2017

ЧУТКИ ЧИ?..

ТВЕВранці, 23 серпня, кам’янецькі сайти вибухнули від повідомлень, що в КП «Міськтепловоденергія» обшуки і директора арештували. Проте, як нам стало відомо, ніхто його не затримував, просто в зв’язку із обшуками 22 серпня в Житомирі представниками військової прокуратури Західного регіону та співробітниками СБУ на заводі, який виготовляє котли марки «Kriger», та у власному будинку бізнесмена Леоніда Крігера, під перевірку потрапив і гендиректор МТВЕ Валерій Гордійчук. 

Суд Львова видав ухвалу про проведення обшуку в будинку Крігера, оскільки він є фігурантом кримінального провадження щодо розкрадання коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), виділених на проведення енергозбереження КП «Міськтеплоенергія» Кам’янець-Подільської міської ради, яке за завищеною вартістю купило обладнання у ТОВ «Котлозавод Крігер». Про це повідомляє сайт Житомир.info. Біля приватного будинку бізнесмена представник слідчого відділу військової прокуратури Західного регіону зачитав ухвалу суду, в якій йдеться про те, що прокурор подав клопотання про проведення обшуку. Телефоном журналістам генеральний директор котлозаводу повідомив, що він разом з іншими керівниками заводу перебуває за кордоном. Звинувачення в змовах Леонід Крігер відкидає та вважає їх безпідставними.

– Це міжнародний тендер, який проводив міжнародний банк. Існує ціла процедура, і переможця затверджує Європейський банк. Тому ніяких закупівель окремих чи змови й бути не могло. У ньому брало участь 4 компанії, і ми пішли туди консорціумом з французами і німцями. Тендер проходив у Кам’янці-Подільському в присутності іноземних представників, і переможця визначала європейська комісія. Вже йде завершальна фаза, зараз поїхали на прийом обладнання, комплектуючого для цієї станції, – обурився під час телефонної розмови Крігер.

У зв’язку з тим, що обладнання для нашої теплоелектростанції закуплялося в ТОВ «Котлозавод Крігер», під обшук потрапило КП «Міськтепловоденергія». Чутки про те, що гендиректора «МТВЕ» заарештували перебільшені, адже він знаходиться на робочому місці. Підприємство працює в звичному режимі. Про це повідомила прес-секретар підприємства.

Жодних офіційних коментарів ніхто не дає.


Теги: КП «Міськтепловоденергія», суд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.