Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2013

ЧОМУ БАТЬКІВСЬКИЙ КОМІТЕТ ТАК НЕПОКОЯТЬ ГЕЇ ТА ЛЕСБІЯНКИ?

В останні дні в місті знову активізувалася громадська організація, яка своїми заявами та вчинками створює соціальну напругу. Її представники розіслали звернення окремим депутатам міськради, а також розпочали збір підписів на підтримку заборони секс-просвіти в школах, гендерної політики та ювенальної юстиції, оскільки, на їхню думку, всі ці речі призводить до знищення духовних цінностей та інституту сім’ї в наші державі, та в місті зокрема.
Ще на початку року Громадська рада разом із громадською організацією «Батьківський комітет захисту дітей» організували в стінах сесійних залів міста й району та в Будинку культури батьківське віче. Воно проходило в рамках Батьківського форуму «Відродження традиційних сімейних цінностей». Здавалося б, хороша тема, що варта уваги. Влада посприяла, аби на це зібрання прийшло якомога більше батьків, вихователів дитячих закладів, вчителів, соціальних працівників. Усі сподівалися на спілкування про українські традиційні цінності сім’ї, обговорення проблем, які виникають у нашому суспільстві. Натомість, організатори цього заходу почали звинувачувати соціальних працівників Центрів соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) міста й району, в тому, що вони нібито навмисне ходять по домівках, аби якомога більше дізнатися про сім’ї. А інформацію вони збирають для того, щоб згодом відбирати в них дітей з метою подальшого їх усиновлення закордоном родинами гомосексуалістів. Головним чином йшлося про весь негатив, який несе ювенальна юстиція й гендерна політика. Звичайно, ці явища мають негативні моменти. Але не менше в них і позитиву. І, здається, останнє переважає.
Після подібних заходів окремі сім’ї, які неодноразово отримували значну допомогу від соціальних працівників ЦСССДМ, почали відмовлятися від неї, боячись втратити своїх дітей. Навіть були випадки, коли людям пропонували написати скарги на соціальних працівників. Коли, здавалося, напруга почала дещо спадати на ім’я міського голови, секретаря міськради, голови РДА та райради надійшло звернення такого змісту:
«Громадська організація «Батьківський комітет захисту дітей» глибоко стурбована ситуацією, яка склалася в нашому регіоні (та й по всій країні) в результаті наступу світової глобалізації на Україну, її народ і особливо дітей.
За рекомендаціями та наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту під завуальованими назвами «Рівний - рівному», програм розвитку життєвих навичок учнівської молоді, профілактики ВІЛ-інфекції, інтерактивних екскурсій «Маршрути безпеки», тощо в навчальних закладах міста та району без погодження з батьками (до речі, за кошти місцевих бюджетів) здійснюється просвітницька робота, яка по суті стає фундаментом руйнації традиційних сімейних цінностей нашого народу. Протягом останніх років посилюється пропаганда гендерної політики, яка в кінцевому результаті стає підґрунтям толерантного (тобто байдужого) відношення до сексуальних збочень, йде прискорене формування технологій ювенальної 1221838326bnaPIl.jpgюстиції...
...Знищення національних духовних пріоритетів починається із знищення інституту сім'ї, встановлених самим Творцем відносин між чоловіком і жінкою, між батьками та дітьми. Адепти гендерної політики тепер уже й не приховують свій звіриний оскал, цинічно заявляючи про свої богоборчі засади («Семья — зтот рассадник лжи. предательства. тщедушия. лицемерия и жестокости,- будет упразднен», «Все церкви, которьіе пас осуждают, будут закрыты» і т.д.). Така ідеологія породжує демографічну напругу, а демографічна напруга - це загроза національній безпеці України...
...Від імені батьківського активу міста та району ми просимо: 1.За прикладом Тернопільської, Волинської та Рівненської обласних рад провести сесії міської та районної рад, на яких засудити політику нав'язування нашому народу гендерних тенденцій, ворожих технологій ювенальної юстиції та заборонити секс-просвіту. 2.Направити рішення сесій Президенту України, Верховній Раді України та Прем'єр- міністру... 4.Уроки і заходи, пов'язані із секс-просвітою, проводити лише за письмової згоди батьків».
Ось, що з цього приводу думають педагоги та батьки:
Інна Блажкова, директор приватного НВК «Антей»:
- Із врахуванням пануючих у нашому суспільстві цінностей зрозуміло намагання багатьох людей, у тому числі ГО «Батьківський комітет», захистити хоча би неповнолітніх від напливу того, що звичайно називається пропаганда нетрадиційних сексуальних стосунків. Щоб не наламати дров при обговоренні цього питання, варто дочекатися результатів на державному рівні. У свою чергу, на місцевому рівні ми пропонуємо створити експертні комісії для вивчення та погодження програми «Основи здоров’я», тренінгів, тощо. Думаю, нам варто прислухатися до колишнього спікера Верховної Ради, який сказав: «Нетрадиційні зв’язки і стосунки потрібно залишити винятково вузькій групі людей, які цим живуть, а не нав’язувати суспільству. Хоча замовчувати це, робити вигляд що цього немає, теж не варто». «Батьківський комітет» може звертатися, висловлювати позицію, але чому в поле зору потрапила школа? Гадаю, що, перш за все, потрібно звернути увагу на екрани телевізорів, Інтернет, ЗМІ. Не в традиціях нашої школи розхвалювати та пропагувати те, що суперечить усталеним нормам.
Ірина Цуканова, вчитель біології та основ здоров’я НВК №16, вчитель вищої категорії з 27-річним стажем:
- Предмет «Основи здоров’я» передбачає формування мотивації щодо здорового способу життя. Вважаю, що теми: «Наркоманія й ВІЛ-інфікування», «Особливості поширення ВІЛ-інфікування серед молоді в Україні» (7 клас) та «Поняття про ІПСШ. Шляхи  зараження ІПСШ. Причини, умови розвитку й наслідки СНІДу» (9 клас) відповідають віковим нормам учнів, формують свідоме ставлення до свого життя й здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя й здоров’я поведінки. Крім того, уроки виховують свідоме ставлення до ризику захворювання та співчуття до хворих. На мою думку, викладання цих тем необхідне в шкільному курсі, оскільки не всі сім’ї достатньо уваги приділяють статевому вихованню.
Ірина Лемешко, вчитель біології та основ здоров’я НВК №16, вчитель вищої категорії з 25-річним стажем:
- Відповідно до навчальної програми, в 7 класі викладається предмет «Основи здоров’я», де є розділ «Індивідуальний розвиток підлітків», у якому йдеться про статеве виховання. Учням розповідають про здоровий спосіб життя, догляд за тілом у період статевого дозрівання. А в 9 класі тема «Фізіологічна і соціальна зрілість» розповідає про соціальні аспекти статевого дозрівання, шкідливість раннього статевого життя та вагітності неповнолітніх, вплив шкідливих звичок на статеве дозрівання.
На мою думку, вивчення цих матеріалів не є шкідливим. Батьки не завжди компетентні у цих питаннях, часто не мають часу на спілкування із дітьми, або ж не знають, як правильно пояснити такі теми. Школа не вчить нічому поганому. Ми хочемо, щоб діти були здоровими і не робили помилок, про які будуть шкодувати все життя.
Ольга Дишкант, практичний психолог НВК №16:
- Читаю факультативний курс «Школа проти СНІДу» у 10-11 класах. Цей проект реалізує сучасну педагогічну методику розвитку життєвих навичок, яка базується на гуманістичних ідеалах, повазі до людини, делікатному ставленні до гендерних проблем. Курс має на меті досягнути позитивних змін учнів, які сприяють зменшенню ризику ВІЛ-інфікування. Досягнення цієї мети здійснюється шляхом розвитку життєвих навичок. Побудова занять дозволяє отримати знання у формі, що легко засвоюється й відтворюється в пам'яті. Життєві ситуації, які учні мають змогу розігрувати й аналізувати, дозволяють зрозуміти серйозність курсу.
Світлана, мати учня 7-го класу гімназії:
- На мою думку, страусина позиція ні до чого доброго не приведе. Не можна занурювати голову в пісок і казати, що якось воно буде. Якщо наші діти не отримуватимуть статевого виховання від батьків та вчителів, то їх навчить вулиця. Якщо ми боїмося «незручних» питань від власних дітей, то в нас немає взаємодовіри. А це - найстрашніше, і треба боротися з цим, а не з уроками із статевого виховання.
Валерія, кам’янчанка, 47 років:
- Звичайно, питання гомосексуалізму гостро стоїть у всьому світі. Але нам немає чого боятися, ми від нього ще дуже далеко. Що ж до сексуальної просвіти в школах, то це абсурд. У мене багато дітей, усі вони навчаються в школі, й жоден не розповідав про щось таке. А от статеве виховання в школі конче потрібне, бо не кожна мама чи тато зможе розказати про це дітям.
І ще про геїв і наших дітей: якщо дитина живе в злиднях, батьки знущаються над нею, вона змушена жебракувати й жити ледь не на вулиці, то краще поїхати в гейський будинок і жити там, як достойна людина. А щоб не було суспільної напруги, то перенаправте зусилля на створення достойних умов для життя і робочих місця.
Світлана Старченко, начальник управління освіти та науки:
- Дійсно, проблема одностатевих шлюбів і поширення гомосексуалізму актуальна в країнах Європи. У нас такої проблеми немає. Що ж до цінностей сім’ї, вони повинні бути, і цьому потрібно вчити. Але це мають робити фахівці. Нині комусь хочеться змістити акценти в інший бік. Відповідально заявляю, що в жодній школі, жодному освітньому закладі міста не ведеться пропаганда гомосексуалізму, одностатевих шлюбів, чи ще чогось, невластивого традиційній українській сім’ї. Школа - одна з державних інституцій, яка пропагує сімейні цінності.
У зверненні видно, що його готували некомпетентні особи, й не зрозуміло, які цілі вони переслідують. Та, вочевидь, хтось свідомо створює напругу в місті. І ще хочу сказати, що мовчанням проблему не вирішимо, бо діти багато отримують інформації з різних джерел, зокрема, телебачення  та Інтернету. Краще буде, щоб вони про вищезазначені проблеми дізнавалися від фахівця - вчителя, медика тощо.

Можливо, нині є сенс піднімати різні аспекти, без яких не можливо йти до європейської спільноти. Але, попри все, до неї ми маємо йти зі своїми цінностями. І нині боротися потрібно не зі статевим вихованням, а з іншою хворобою українця – алкоголізмом, жебракуванням, наркоманією...
Та й, взагалі, я не впевнена, що люди, які порушили цю проблему, порушили її через власну свідомість і турботу про маленького українця (кам’янчанина), а не через відмивання грошей і політичні аспекти. Бо ж добре знаємо, що зламати традиції українця - це марнування часу та ресурсів.

Теги: батьківський комітет, гендерна політика, ювенальна юстиція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.