Перейти на мобільну версію сайту


26.05.2017

БУЛА ПОЛЬОВА, ТЕПЕР - ПИЛОВА

аеропортПісля того, як у с.Кам’янка відкрили аеропорт, жителі однойменної вулиці та сусідньої Франка не мають спокою. І зовсім не через літаки, що час від часу здійснюють польоти, а через хмари пилу, які з’явилась там разом із «новою» дорогою.

- Після того, як відкрили аеропорт, польову дорогу, яка йшла повз наші будинки, всипали вапняковим щебенем, - скаржиться тамтешня жителька Таїса Адамовська. - Нам обіцяли, що тут буде повноцінна дорога з асфальтованим покриттям, але відтоді вже минув рік. Взимку та дощову погоду ще дихати можна, та як тільки спека, в будинку й біля нього все біле від щебеню. Життя в таких умовах нестерпне. Ми писали і сільському голові, і в райдержадміністрацію, натомість маємо тільки відписки на наші звернення, мовляв, повноцінної дороги тут не передбачено.

Як її не має бути, то закрийте, і нехай транспорт не їде?

З адміністрації відписали, що при ремонті цієї дороги вапняковий щебінь не використовувався, то хай би приїхали і подивилися, який він тут.

- Чи ми не люди? - встрягає в розмову сусідка. - Якби сільська рада була бідною і не могла зробити дорогу, то ми би ще зрозуміли, а так одна з найбагатших в районі, а нічого не робить.

Пил по вулиці стоїть не тільки стовбом, як проїде якась автівка. Щойно здійметься вітер, чекай куряви скрізь - у квітнику, на городі, біля будинку. Про те, щоб відчинити в хаті двері чи вікно, не може бути й мови. І люди, і діти білі від щебеневого пилу. Нарікають на проблему й працівники метеостанції, що знаходиться на Аеропортній.

Та, схоже, місцевій владі байдуже, принаймні, відповіді на звернення від сільського голови Юрія Волощука жителі Аеропортної не дочекалися. Кажуть, будуть звертатися по допомогу до місцевого депутата райради Миколи Жогана. Можливо, він посприяє у вирішенні досить болючого питання. А поки селяни з жахом чекають літа а з ним і білого пекла.


Теги: с.Кам’янка, вул.Польова-Аеропортна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.