Перейти на мобільну версію сайту


03.06.2016

БУДІВЕЛЬНИКИ ПІДТРИМАЮТЬ ПРОФТЕХОСВІТУ

птуМинуло п’ять місяців, як держава зробила несподіваний крок органам місцевого самоврядування – відмовилася від фінансування закладів профтехосвіти та передала їхнє утримання на місця. З цього питання не один день і не один тиждень точилися перипетії, оскільки місцеві бюджети не в змозі виділяти десятки мільйонів гривень на профтехосвіту. Здавалося, крапку над «і» ось-ось поставлять у вищих державних кабінетах, та поки що питання так і висить у повітрі.

Допоки над вирішенням проблеми думають, у Кам’янці взялися за конкретні кроки. Окрім того, що кошти на заробітну плату працівникам профтехосвіти за попередні місяці виділили з міського бюджету, шукають й інші варіанти функціонування ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти». 1 червня в міській раді організували робочу зустріч із будівельниками міста.

У результаті наради керівникам підприємств дано доручення до 10 червня сформувати пропозиції щодо потреби підприємців у робітничих кадрах з переліку основних професій та кількістю набутих фахівців на три роки, які може готувати ДНЗ. Адже через три місяці – новий навчальний рік.

Хто забезпечуватиме цього року фінансування профтехосвіти і яким воно буде, наразі невідомо. За словами директора закладу Михайла Рущака, делегація Хмельницької області відправилася у Верховну Раду за останніми новинами. Разом із тим, колектив Центру готовий працювати зі всіма підприємцями і в будь-яких формах. Так, заклад уже надає послуги короткострокових курсів і випускає перших мулярів з отриманням відповідного документу державного зразка. Нагадаємо, що круглі столи вже проводилися за участю представників металургійної, машинобудівної, деревообробної галузей та легкої промисловості.

Прес-служба міської ради.

Теги: профтехосвіта, фінансування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.