Перейти на мобільну версію сайту


12.06.2015

БОРГ ВІДДАЛИ. А КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО?

У понеділок із 10-денного відрядження повернулася друга кам’янецька інженерно-будівельна група на чолі з начальником КП «Житловик» Валентином Свідерським.

Кам’янецькі комунальники Микола Діжицький, Ігор Продеус, Петро Вдовичинський, Вячеслав Краснолуцький, Роман Лісовський, Сергій Левандовський, Андрій Ізовіт, Ярослав Сидорук, Дмитро Зарічанський продовжили працювати у с.Троєцкоє Донецької області над спорудженням лінії оборони. Їм на заміну поїхала третя бригада під керівництвом директора КП «Добробут» Андрія Віннічука. Наші комунальники облаштовували вогневі точки та окопи. Вони успішно впоралися із завданням та неушкодженими приїхали додому.

- До нас доходили звуки війни, - розповідає Валентин Свідерський, - але обстріли від нас були десь за 20 км. Докучала страшенна спека, але всі працювали не покладаючи рук. Навіть перевізник, який нас туди доставив, не сидів склавши руки. Ті окопи - це пережиток минулого, якийсь архаїзм, антураж для зйомок історичного фільму. Як у них можна вціліти від «Градів»? Нині йде війна на сучасному рівні, тож навіщо заривати в землю гроші? Необхідно будувати систему ПРО як в Ізраїлі. Там їхній вояка стежить через комп’ютер: щойно розпочався обстріл, як ракети в повітрі знищують снаряди. А тут що? Ну, обладнали ми 15 окопів, підуть «Гради» і за хвилину від них не залишиться і сліду.

Якщо спочатку будівельникам захисних споруд доставляли ліс кругляк, залізобетонні конструкції, то тепер незрозуміло, що то за матеріали. Війна все спише, ніхто не буде виймати залізобетонну глибу, як і криві деревцята із санітарної рубки лісів...

Аби створити максимум комфорту нашиій будівельній групі, міська влада закупила необхідне приладдя, медикаменти та забезпечили консервами на 10 діб. За це комунальники вдячні посадовцям, адже важко працюючи не дуже наберешся сил, харчуючись армійською шрапнелю. Тим, хто збирається відправитися на зведення оборонних споруд, будівельники радять запастися одягом з рукавами, адже від сонячного проміння дуже багато опіків, а також протиопіковими засобами.

Теги: фортифікаційні споруди, лінія оборони

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.