Перейти на мобільну версію сайту


02.02.2018

БІЛЯ КОЖНОЇ ТУМБОЧКИ СІМАШКЕВИЧА НЕ ПОСТАВИШ

лікарняДнями галасу наробила сміливість кам’янчани Юрія Кучерявого, який обурився станом палат терапевтичного відділення. Ось що він написав у соціальні мережі: «Шановні кам’янчани, ось у таких умовах «лікують» нас, наших рідних, близьких та друзів, а ще там такий жахливий медперсонал, що аж волосся стає дибки, а обуренню немає кордонів. Можливо, годі мовчати, пора діяти. Чому наш мер та його родина не лікується в таких умовах».

Міський голова відреагував одразу: «Насамперед приношу вибачення, бо дійсно ситуація неприпустима. Звісно, це халатність і байдужість як медперсоналу, так і керівників, бо жодного разу жодного листа про те, що потрібно виділити кошти на ремонтні роботи, не було».

Коли міський голова побував у терапевтичному відділенні, переконався в дійсності ситуації і запитав, як можна було довести до такого стану, то відповідальні особи лише знизували плечима.

– Із себе відповідальності не знімаю, хоча не доводилося останнім часом інспектувати саме це відділення. У найближчих планах перевірю всі медичні заклади, – зазначив міський голова. 

Зрозуміло, що з нестачею бюджету на такі потреби гроші не передбачалися, але ж можна було взяти відкрутку і прикрутити завіси чи молотком забити цвях. Можна подбати, щоб полатали вчасно підлогу, аби хворі не перечіплялися і не падали. Також можна взяти розчин і замастити побиті грибком панелі. Впевнена, що грибок за два тижні не з’їдає фарбу з панелей, тож можна молодшому персоналу взяти і привести все до ладу. Кожен має бути на своєму місці. Зрозуміло, що медики повинні лікувати, але ж можна організувати роботу так, щоб ця праця проходила в нормальних умовах і не було нарікань від пацієнтів. Не зрозумілим залишається й те, куди дівається м’який інвентар. Не встигли оновити подушки і постільну білизну, як вона вже після кількох прань змінила малюнок і раптово стала старою. Куди діваються миючі засоби і рушники, які закуповлюються для персоналу? Їх раз на рік видали, а далі хоч слиною руки намилюй. Тож закупки проводяться, а куди все дівається, можна лише здогадуватися...

Минулого року на медичні заклади було передбачено 7 мільйонів гривень, які були спрямовані на закупівлю сучасного обладнання. Але кошти на тумбочки можна було знайти і придбати за рахунок фонду «Ми – кам’янчани». Принаймні, про це заявив міський голова. Таке враження нібито біля кожної тумбочки потрібно приставити Сімашкевича. То ж є господарі в медзакладах і керівники в медицині, які мають про все дбати, бо вони за це гроші отрумують! Крім того, управління охорони здоров’я вже відзвітувало про суттєве матеріально-технічне переоснащення підрозділів медичних закладів міста на суму більш, ніж 10,5 млн грн у 2017 році.

Щодо даху, з яким вилізла проблема, то на нього потрібно понад мільйон гривень, яких у бюджеті важко знайти, проте міський голова пообіцяв провести перемовини з депутатами, аби ці гроші все ж таки виділили.


Теги: медицина, терапевтичне відділення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.