Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

БЕЗОПЛАТНІ ПОСЛУГИ

медицинаЗа медичною реформою, яка була прийнята, стало відомо, які випадки невідкладної, первинної, паліативної та вузькоспеціалізованої допомоги залишаться безкоштовнитими.

1. Невідкладна допомога.

Медики зобов'язані надавати безкоштовну допомогу у випадках: ураження електричним струмом; опіків; обмороження більш II ступеня; кровотеч із судин; отруєння; інсульту; інфаркту; набряку легенів; гострої ниркової недостатності.

2. Первинна допомога.

Перелік обов’язків лікарів первинки значно зросте. У рамках первинної медичної допомоги пацієнти гарантовано й безкоштовно можуть отримати: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою; глюкозу крові; загальний холестерин; аналізи сечі; загальний аналіз сечі; електрокардіограму (ЕКГ) у стані спокою; мікроскопію харкотиння; швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, сифіліс.

До слова, в обов’язки сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів більше не входитиме виїзди на дім до пацієнтів. Згідно з офіційною інформацією від МОЗ, лікарі самостійно прийматимуть рішення про надання медичних послуг за місцем проживання або перебування пацієнтів. Замість виїзду на ді, медик може провести консультацію за телефоном або через мережу Інтернет. 

Сімейний лікар призначає ліки та виписує рецепти, за якими, у тому числі, можна отримати препарати за програмою відшкодування вартості ліків, що буде поступово включати все більше і більше захворювань та препаратів, а також оформлювати довідки, лікарняні листки. Сімейний лікар може спостерігати неускладнену вагітність та спостерігати за здоровою дитиною відповідно до вікових особливостей та потреб. А також надавати окремі послуги паліативної допомоги. Наприклад, оцінити ступінь болю, призначити та виписати рецепт на наркотичні засоби, психотропні речовини для лікування больового синдрому.

3. Послуги вузькоспеціалізованих лікарів.

У цьому пункті необхідно звернути увагу на те, що послуги лікарів будуть безкоштовними тільки у тих випадках, коли пацієнт отримав направлення від сімейного лікаря. В іншому випадку, пацієнт сплачуватиме чіткий тариф, визначений державою.

Теги: медична реформа, безоплатні послуги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.