Перейти на мобільну версію сайту


10.10.2014

БЕЗГЛУЗДІ ЗІНЬКОВЕЦЬКІ ВІЙНИ

9 жовтня під стіни Зіньковецької сільської ради прийшли учні ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» з вимогою надання дозволу на розробку проекту землеустрою з відводу земельної ділянки площею 58,5 га, яка рахується на балансі цього навчального закладу.
Минулого тижня ми вже писали про те, що депутати цієї сільради котре «прокатали» це питання. Мотивація відмови була смішною: щоб дати дозвіл закладу нормально функціонувати, він має DSC_0074.JPGприбрати територію. А хто захоче прибирати чужу територію? Доки йдуть безглузді війни, страждають усі: училище не може належним чином довести все до ладу, люди обурюються, що цю землю хтось хоче роздеребанити; одна сторона звинувачує іншу, тому справа далі не рухається.
Обурює також і зухвала поведінка сільського голови Віталія Маслянка, який замість того, аби владнати довготривалий конфлікт, навпаки його роздмухує. Він вважає, що дітям не обов’язково надавати відповіді на запитання. Крім того, вимогу учнів Центру скликати позачергову сесію підняв на сміх, замість того, аби конструктивно підійти до вирішення проблеми. Голова вимагав письмового звернення до нього, а діти - негайного скликання депутатів.
Слід нагадати, що зверенння бувають не лише письмовими, а й усними. Як одні, так і другі потребують реагування. Зрозуміло, що негайно сесію скликати неможливо, тому сільський голова пообіцяв зробити це у вівторок 14 жовтня, о 17:00. Будемо сподіватися, що наступного тижня учням Ценрту не доведеться ходити селом, як це було вчора і збирати народних обранців на сесію. І сільський голова нарешті пояснить депутатам, чого вимагають учні навчального закладу, та допоможе їм оформити документи, а не буде їх водити пустелею як Мойсей.

Теги: с.Зіньківці, Віталій Маслянко, Центр профемійної освіти, Михайло Рущак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.