Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2017

БАГАТО ЖЕРЕТЕ, ПАНОВЕ

жерете-1Виявляється українці ненажери, бо 50% доходів витрачають на їжу, у той час як німці – 14%. Таку парадоксальну заяву зробив міністр соціальної політики Андрій Рева. Це його твердження просто анекдотичне на кшталт середньої температури по палаті. Якщо в одного хворого вона 36,6, а в іншого 39, то середня по палаті буде нормальною.

Міністр все це пояснює тим, що його батько все життя вважав пріоритетом добре поїсти. Він міг собі в чомусь відмовити, але здорове харчування дуже важливе. Крім того, в наших людей є така історична традиція – голодомори, війни змушували їх ставитися до проблеми харчування не так, як в інших країнах.

– Я вже мовчу про те, що ставлення до хліба культивувалося в суспільстві, – зазначає пан міністр. – Німці їдять дещо по-іншому. У них інший раціон. Їхня культура харчування дуже відрізняється від нашої. Причому ціни на продукти приблизно однакові в Україні та Німеччині. Вони їдять менше не тому, що в них немає можливості, а тому, що така культура. І тому вони витрачають менше в порівнянні з українцями. 

За статистикою середня зарплата в Україні становить дещо менше семи тисяч гривень. А середня зарплата в Німеччині, відповідно до Eurostat, складає 2500 євро після відрахування всіх податків, а це більше ніж у десять разів більше від української зарплати.

З цього моменту і діє середня температура по палаті. Якщо наш пенсіонер отримує пенсію в 1340 грн, а новоспечений міністр транспорту 720 тис. грн, хоча попередній очільник отримував 450 тис. грн, голова «Нафтогазу» має зарплату в мільйон, і це все без премій та надбавок, то приблизно статистичний українець отримує сім тисяч гривень. Так і виходить, якщо президентський синок лише на одну пляшку шампанського витрачає 2 тис. грн, окрім делікатесів на закуску: марципанів та трюфелів, а бабуся, яка все життя пахала на розбудові держави, може дозволити собі раз на два тижні пляшку молока за 15 грн та буханку соціального хліба за 7-8 грн, то й виходить, що українці на велику суму жеруть.

Як це прожити, коли такі можновладці не розбудовують країну, а обдирають її. Не піднімають виробництво і дають людям достойну зарплату, а роблять усе, аби знищити українську націю, виганяючи українців підтирати задниці італійцям, горбитися на польських панів. А потім для свого добробуту понабирали стільки кредитів і поклали у власні кишені, що наші правнуки у восьмому коліні ще віддаватимуть позички.

Уявіть, лише з Кам’янця щотижня 200 остербайтерів відправляється в Польщу. І насправді, напевне, нас занадто багато на українській землі, тому й вирішили нас розпихати. І для цього роблять усе. Лише тричі пройшло подорожчання на всю комуналку. От і підрахуйте: одна працююча людина має дохід 2600 грн і один пенсіонер – 1340 грн, а за своє житло в купі потрібно заплатити в середньому 1800 грн. Тобто лише з цього платежу видно, що середньостатистичний українець вже давно за межею бідності, а отже – злидар. Адже кожен може підрахувати скільки залишається на їжу. Рятують лише субсидії.

Один похід у магазин чи на ринок кам’янчанину коштує: хліб – 7 грн, молоко (1 літр) – 10 грн, масло вершкове (200 гр) – 20 грн, олія (пляшка) – 25 грн, яйця (влітку дешевші, тому й на них тримаються, 10 шт) – 15 грн, цукор – 17 грн, борошно – 7 грн, макарони – 10 грн, картопля – 6 грн, цибуля – 5 грн, морква – 12 грн, буряк – 8 грн, крупа найдешевша – 8-10 грн. Отже, набір для виживання без м’яса коштує 145 грн на тиждень. На місяць ця сума становить 587 грн і при цьому це лише, щоб не померти з голоду, бо 2600 калорій – мінімальна потреба людського організму, яких не набереш на цих продуктах.

А якщо сім’я з трьох осіб, то потребу в продуктах потрібно помножити на три, і, крім того, дитині хоча би раз на день необхідно їсти шматочок м’яса, який коштує не мало – не багато – 120 грн, курятина – 90 грн, фрукти – за кілограм персиків – 25 грн, кавуна – 5 грн, винограду – 45 грн, яблук – 10 грн, слив – 20 грн. У підсумку витрати на харчі для сім’ї з трьох осіб, щоб не померти з голоду, становлять понад три тисячі гривень на місяць. І якщо в родині працює лише один батько, то вони проїдають понад 100% зарплати. Оце так жеруть!

А ще людині потрібно митися, бритися, лікуватися, оздоровлюватися... От тому й економлять на тому, на чому не можна економити.

Тож, якщо зіставити зарплату можновладців і збовтати її з середньостатистичним українцем, то якраз вийде 7 тис. грн, то середньостатистична сім’я з’їдає половину зарплати.

Теги: ненажери

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.