Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2012

А ЯК ДІЙШЛО ДО ДІЛА, ПРОГОЛОСУВАЛИ «ПРОТИ»...

29 травня відбулася 25-та (чергова) сесія міськради і відразу й 26-та (позачергова).
Потрібно відзначити оперативність з якою працювали наші обранці. На початку сесії міський голова Михайло Сімашкевич озвучив повідомлення голови фракції Партії регіонів Ярослава Крочака про те, що їхня фракція поповнилася двома депутатами - Андрієм Мастикашем та Дмитром Слонецьким (раніше вони були в «Сильнійпікет під стінами міськради Україні»). Перейшовши до розгляду порядку денного, депутати затвердили звіт «Про виконання міського бюджету за І квартал», положення «Про порядок надання майна територіальної громади міста», а також проект «Формування лікувально-оздоровчої інфраструктури бальнеологічного курорту «Кам’янець-Подільський», який готується для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Кошторис створення такого курорту нині обраховується в 3918,865 тис.грн.
Стосовно останнього, то Дмитро Васильянов зазначив: «Курортне лікування у нашому місті має перспективу і повинно впроваджуватись, але не за рахунок коштів, які виділяються на охорону здоров’я. Тому участь у грантових програмах є вірним рішенням».
Бородате питання, або ж питання, яке має неоднозначне сприйняття серед громади міста, про зміну імені міської центральної бібліотеки Володимира Затонського на ім’я Кості Солухи депутати не підтримали. Натомість, прозвучала пропозиція взагалі залишити центральну бібліотеку без імені. Мовляв, від цього вряд чи збільшиться чи зменшиться кількість книжок чи читачів. Депутат Валерій Слободян у кулуарах сказав: «Я не хочу, щоб іменем оринінського лікаря називали бібліотеку. У нас що мало достойних кам’янецьких постаей?»
Після усіх дискусій, більшістю голосів депутати все ж таки прийняли рішення, що відтепер Центральна бібліотека не матиме імені. ою.
Звіт постійної комісії міськради з питань розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту депутати взяли до уваги, відзначивши професіоналізм її голови Володимира Юр’єва.
Інше довгограюче питання - проект рішення «Про внесення змін до регламенту Кам’янець-Подільської міської ради» не набрав необхідної кількості голосів депутатів. Взагалі, на момент голосування ініціаторів змін (представники «Батьківщина») не булу у сесійній залі.
сесія, голосуванняСеред 85 земельних питань жвавим було обговоренням проекту рішення «Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки ТЗОВ «ЛТД Автосервіс». Ще до початку сесії з цього приводу під міськвиконкомом зібралися молодь, спортсмени і тренери ДЮСШ №2, аби просити депутатів і владу повернути їм назад колись відібраний спортивний майданчик. До зібрання вийшов міський голова Михайло Сімашкевич, депутат облради Володимир Мельниченко, до яких від імені мітингувальників звернувся голова ГО «Добробут – цінність громади», депутат райради Сергій Кротік. Він просив повернути спортсменам спортивний майданчик, натомість пообіцявши, що той буде достойно облаштований.
Михайло Євстафійович та Володимир Володимирович запевнили, що молодь може розраховувати на їхню підтримку.
При цьому міський голова зауважив, що не потрібно забувати і про інтереси підприємця, який вклав гроші.
На сесії з цього приводу висловився депутат Валерій Слободян: «У 2006 році територію біля ДЮСШ №2 віддали в оренду приватному підприємству. Незважачи, що тут діти займались спортом. Тепер, коли час оренди закінчився, є можжливість повернути дітям їхнє. Там вони зможуть тренуватися, а отже бути сильними та здоровими».
Після дискусії, більшість депутатів ухвалили рішення не продовжувати термін дії договору оренди цієї земельної ділянки.
- Я здивований позицією депутатів від фракції «Свобода», які постійно стверджують, що вони проти деребану землі, - зазначив нам після голосування Валерій Слободян. - А тут, коли на сесії постало питання щодо повернення земельної ділянки спортивній школі вони голосують «проти»! Крім того, на білбордах «Свобода» пише: «Свобода захистить». Та чомусь, коли молодь звернулася по допогу, вони голосують «проти»?! Депутат Яриновський є членом земельної комісії, і кому, як не йому, знати, що правда на стороні молоді. Виходить, що вони можуть лише гарно говорити, а коли прийдеться до діла, то...
Взагалі я обурений, в що перетворився наш стадіон. Його зробили великим генделиком та стоянкою для автомобілів.
Володимир Мельниченко пообіцяв, що найближчих два тижні він допоможе відновити спортмайданчик, а фракція Партії регіонів вирішила один день там попрацювати, аби впорядкувати територію.
Депутати підтримали пропозицію секретаря міськради Василя Сенюка щодо розробки Статуту міста, як основного документа для місцевого самоврядування.
На позачерговій сесії було виділено 768,77 тис.грн на збільшення статутного капіталу КП «Міськтепловоденергії» та вирішено ще низку економічних питань.
Також депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста» професору кафедри методики музичного виховання, вокалу та хорового диригування К-ПНУ ім.І.Огієнка, заслуженому працівнику культури України Тамарі Ситник (Плющ) та відзнаку «Честь і шана» директору КП «Спецкомунтранс» Сергію Гжебовському.

Теги: сесія міськради, спорт, ВО "Свобода"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.