Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2019

А ВОНИ ПИЛИ ЧАЙ

медикиУ неділю в 3,5-річної Софійки різко піднявся ацетон. Матуся спочатку консультувалася з сімейним лікарем, який давав поради. Потім до дитини виїжджала швидка допомога, але нічого вдіяти не вдалося. Тож було прий­няте рішення їхати в дитячу лікарню (відділення). 

– Близько шостої вечора ми приїхали в дитяче приймальне відділення, – розповідає пані Тетяна, мама дівчинки. – Медикам повідомила, що ацетон зашкалює, бо зробили проби і рівень сягає аж чотирьох плюсів. Нас лікарка оглянула і пішла щось вирішувати. Вирішували аж три години, хоча бачили, що дитина напівпритомна, на ножки стати не могла. Медики пили чай і каву, а я з донечкою не знала що вже й робити. Кілька разі просила, щоб її прокапали. Медики відчували запах ацетону в кімнаті, але їм не сподобався животик, і вони, аби від нас відчепитися, відправили в інфекційне відділення міської лікарні аж о 21:00. Уявіть собі, через 3 години, які стали для нас пеклом!

У приймальному відділенні міської лікарні на Пушкінській нас оглянув не дитячий лікар, а черговий і перенаправив в інфекційне. А там же відділення переповнене хворими на кір та різні інфекції! Щоправда, тут до нас поставилися дуже добре, лікар Вікторія Олексіївна відразу взялася за наше лікування. І щойно Софійка заснула, після тривалих мук, у відділенні ще був «важкий» хлопчик, який кричав і кричав. Щойно діти притихли та заснули, як прийшов столяр і почав ремонтувати допотопну кушетку просто на коридорі. Шум був неймовірний! Ми повискакували у коридор і почали просити його, щоб він пізніше прийшов це робити. Також заввідділенням просила не гупати, бо повно хворих, але йому байдуже було, він лупив молотком і стіни здригалися. Така черствість і байдужість просто жахає.

Що стосується такого ставлення медиків до пацієнтів і чаювання, коли комусь погано, то це просто ганьба, та така байдужість залежить від черствості особи, яка називається медиком. Таких просто слід гнати з професії, а не догани виголошувати.

І ще люди обурюються, що в приміщення, де можна було розмістити дитячу інфекцію, поселили алко- і наркозалежних. Їх слід переносити подалі від нормальних людей. Бо ж були випадки, коли на очах у інших пацієнтів вони громили відділення, кидалися на медиків... Отже, потрібно переглянути структуру лікарні і зробити її збалансованою та зручною.


Теги: нам пишуть, скарги на лікарів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.