Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

А БУДИНОК НА ПУШКІНСЬКІЙ РУЙНУЄТЬСЯ

14 січня відбулося виїзне засідання депутатського клубу. Депутати намагалися розплутати клубок із проблемою довгобуду на Пушкінській, 53а.

Пан Телесницький, який свого часу купив недобудований будинок, упродовж багатьох років намагається узаконити землю, на якій вже стоїть будова. Та, як виявилося, не все так просто. Не думав чернівецький підприємець, що його просто кинули, застосувавши багатоходові схеми.

Народні обранці цього скликання не полінувалися виїхати на місце, аби подивитися, про що йде мова. Як виявилося, будівництво житлового 30-квартирного п’ятиповерхового будинку розпочала 1996 року державна структура БЖУ «Промбуд», директором якої на той час був Микола Розбам. У цій ситуації радує лише те, що будинок встигли накрити. У 2003-му будівлю продали ТОВ «Житлобудінвест».

Тут і почалося. За словами депутата Дмитра Костюковича, він представляв пана Телесницького у судах, непорозуміння між власником і директором призвели до того, що директор без відома продав будинок своїй тещі, вона потім його передала зятю, зять перепродав і пішло та поїхало... Врешті, сім разів генделювали з будинком. Представник вважає, що це навмисно діялося, аби затягнути власника в нескінченні судові тяганини, які, зрозуміло, тягнуть за собою гроші й час.

Нині на цей об’єкт претендують аж дві сторони - ТОВ «Галс 2005» та приватна особа Євген Телесницький, яка має документи з банку про сплату 2010 року 820 тис. грн, та в 2012 році його занесено в держреєстр як власника цього об’єкта.

Пан Костюкович також показав депутатам договір, за яким Телесницький у разі позитивного вирішення питання та добудови будинку гарантує безкоштовну передачу у власність міста дві квартири - 1 та 2-кімнатної.
Інша сторона, представник ТОВ «Галс 2005», звинувачувала представника Телесницького в брехні в частині того, що є рішення інших судів про належність саме «Галсу» об’єкта, і теж пообіцяв дві квартири.

Обидві сторони закидали депутатів мовою судових документів, в яких без «сто грамів» не розібратися, тому роз’яснити попросили начальника юридичного управління міськвиконкому Ігоря Мєлєкєсцева. У зв’язку з тим, що про багато судових рішень йому навіть невідомо, він узяв тайм-аут для вивчення документів, висновок пообіцяв надати на засіданні постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури та будівництва. Через судові чвари місто не може отримати земельний податок.

Теги: депутатський клуб

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.