Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Проблема

ЗАМІСТЬ «ШВИДКОЇ» - «ЕКСТРЕНА»
...Та чи зміниться сума від перестановки доданків?
20 листопада на черговій сесії міськради депутати прийняли рішення про ліквідацію Кам’янець-Подільської міської станції швидкої медичної допомоги.
Такий крок був необхідний для того, щоб до 1 січня перевести цей медичний заклад на баланс області. Про те, що ж то за пертурбації з міською та районною станціями швидкої допомоги, на прес-конференції журналістам пояснювали заступник міського голови Василь Сукач та начальник міського управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк.
Відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу» від 5 липня 2012 року та розпорядження голови Хмельницької ОДА «Про організацію системи екстреної медичної допомоги у Хмельницькій області» від 29 жовтня 2012 року, в області створюється Єдиний центр медицини катастроф з надання екстреної медичної допомоги.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

БЕЗ ПРОКУРОРСЬКОГО ДОЗВОЛУ НА КЛАЩОВИЩЕ - ЗАСЬ!
Позаминулого номера ми повідомили вам, що разом з прийняттям нового Кримінально-процесуального кодексу, який набув чинності 19 листопада, почав діяти й новий підхід для проведення судово-медичної експертизи та дозволу на поховання небіжчика (ст.238 КПК «Огляд трупа»). Щодо роз’яснення цього нововведення 15 листопада в Хмельницькому обласному бюро судово-медичної експертизи відбулася спільна координаційна нарада, на якій були присутні співробітники прокуратури, МВС та судмедексперти області. Побував на ній і завідувач Кам’янець-Подільського міжрайвідділення судово-медичної експертизи Володимир Ільницький.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ВОЛОДИМИР АНТОНЮК: «НАМ ВЖЕ НЕМАЄ ЧОГО ВТРАЧАТИ - ПІДЕМО ДО КІНЦЯ!»
16 жовтня у Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про перевезення на таксі та перевезення на замовлення», який ініціювала та розробила ВГО «Українська таксомоторна асоціація». Наразі цей законопроект поки що тільки вивчається у комітетах, але галасу навколо нього чимало. Поки законотворці чешуть лоби, міркуючи, що залишити, а що викинути із запропонованого документа, таксисти в один голос заявляють, що прийняття цього Закону поставить хрест на їхній діяльності: тисячі годувальників родин залишаться без роботи, а їхні сім’ї - без шматка хліба! Та чи настільки страшний вовк, як його малюють? Спробуймо з’ясувати.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ОПАЛЕННЯ ПІД ЗНАКОМ «Пі»
Тисячі кам’янчан, які користуються централізованою системою опалення, перебувають у розпачі. Місто реально опинилося перед загрозою замерзання. Те, що ми наближаємося до колапсу, стало помітно, коли в останні дні температура повітря почала знижуватися, натомість батареї опалення ставали більш холодними.
Сотні телефонних дзвінків, скарг посипалися на адресу влади та комунального підприємства «Міськтепловоденергія». Люди були обурені тим, що, окрім чергового зникнення гарячої води, зникла звична для цього часу температура батарей опалення.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ОБЛИЧЧЯ ПОМИЛИ, А ПРО ЗАД ЗАБУЛИ
13 листопада було проведено рейд на Руських фільварках. Головну увагу перевіряючі зосередили на засміченні схилів каньйону річки Смотрич. Уже набридло пояснювати гостям міста, чому на наших схилах повно різного сміття і чому постійно димить багаття, заповнюючи димом увесь каньйон.
Комісія у складі директора КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» Петра Солярка, його заступника Валерія Предиткевича, дільничних інспекторів міліції Сергія Кукурудзи і Сергія Коблі та контролера абонентського відділу КП «Спецкомунтранс» Наталії Семенишеної пройшли домоволодіннями вулиць Нагорна та Річна.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

11 РОКІВ ВІД ДЗВІНКА ДО ДЗВІНКА
О 7-й ранку вона ледве піднімається з ліжка. На «автопілоті» вмивається, одягається, снідає. Закинувши на плечі декількакілограмовий рюкзак, виходить з дому. О 8.30 розпочинається її перша зміна. Декілька годин напруженої роботи, чималих хвилювань - і зміну здано. Півгодинний відпочинок на вулиці, й вона знову заступає на зміну - другу. Робочий день закінчується близько 5-ої вечора. Рюкзак на плечі - і додому, де її чекає третя зміна, яка може тривати ще 3-4 години. Звичайно, що від ранкової завзятості не залишилося вже нічого. Стомлена, вона задрімує посеред зміни, схиливши голову на стіл, але її одразу ж будять - робота не закінчена. Нарешті тепле ліжечко і сон, який, здається, триватиме вічно. Та не встигне вона й оком змигнути, як на годиннику знову 7-ма - пора на зміну...   
Такою невтішною є доля... ні, не заробітчанки, а 7-річної Катрусі, учениці 2 класу звичайнісінької школи.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО В КИЇВ
Напевне, ми з маминим молоком всмоктали вислів: «Краще погано їхати, аніж добре йти».
Минулого тижня мені довелося здійснити мандрівку до столиці.
Щоб потрапити на потрібний час і в більш-менш нормальному вигляді, - потрібно було виїжджати за добу. Адже потяг, у якому можна було би поспати вночі, курсує до Києва не щодня. Інший варіант, - їхати «нічним експресом». Але знайомі, які часто ним курсують, не радили цього робити. Мовляв, у ньому незручні сидіння й холодно вночі. Вони мене налаштували, щоб я до Києва добиралася маршруткою, яка від’їздить із залізничного вокзалу близько півночі і на світанку ти вже в столиці. Хоч це був не найкращий та не найзручніший варіант, але у моєму випадку найбільш прийнятний. Однак і тут мене спіткала невдача. Як з’ясувалося, вільних місць у маршрутці вже не було. Тому було вирішено їхати до Хмельницького, звідки курсує безліч потягів до нашої столиці.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НЕ СЛОДКІ ЗАБОРОНИ У СОЛОДКОМУ ВІЦІ
З метою зменшення злочинності, все частіше піднімається питання про запровадження комендантської години в Україні та в нашому місті зокрема. Згідно з цим, дітям, яким не виповнилося 16 років, буде заборонено перебувати у громадських місцях після 22.00 - у навчальний період і після 23.00 - під час шкільних канікул. У разі порушення, неповнолітніх відвезуть у відділ міліції, після чого повідомлять батьків та притягнуть їх до адміністративної відповідальності. Ніби усе правильно і законно, але...
Упродовж життя людину супроводжують різні обмеження - туди не іди, того не роби. З усіх можливих варіантів заборон основні вкладені у заповіді Божі. Але багато хто (якщо не всі) плює на них. Таке вже суспільство. Особливо нинішнє. Найважче ці заборони сприйняти, а, головне, покоритись їм у підлітковому віці. У зрілості, погодьтесь, простіше.

«МОДУЛЬ-УКРАЇНА» НЕ ВІДДАЄ ПРАЦІВНИКАМ КОШТИ?
Цього тижня до нашої редакції звернувся колишній працівник ВАТ «Модуль», а нині ТОВ «Модуль-Україна» Руслан Скибіцький. Він попросив нас провести журналістське розслідування на тему, викладену у своєму листі:
«У червні 2012 року мене було звільнено з посади водія автотранспортних засобів у транспортній дільниці ТОВ «Модуль-Україна».
На момент мого звільнення мною не було використано право на щорічні чергові відпустки, тому відповідно до вимог ст.83 Кодексу законів про працю України я, в разі мого звільнення, маю право на виплату мені грошової компенсації за всі невикористані мною дні щорічних відпусток.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

«КАРАВАНІВСЬКІ» НАСЛІДКИ, або Як охоронятися від охоронців супермаркетів?
Закон України «Про охоронну діяльність», який набув чинності 18 жовтня, дехто вважає своєрідною відповіддю на злочинні дії так званного «караванівського» стрільця, який 26 вересня розстріляв трьох охоронців супермаркету, а четвертого прикував до лікарняного ліжка. Та чи так це насправді? Цей Закон був підписаний Президентом ще наприкінці березня. У ньому чітко зазначалося, що він набере чинності через шість місяців з дня його підписання. Є й інші версії, мовляв, напад стрільця - спланована акція, яка мусить обурити населення і посприяти схваленню народом новоспеченого закону. Як би там не було, українці новой закон сприйняли дуже насторожено. І на те є причини.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ІНІЦІАТИВА КАРАЄТЬСЯ
Виявляється, у нашому місті ініціатива карається. Саме такої думки дотримується кам’янчанин Андрій Бойко з вул.Шевченка, 55. Тут його багатодітна сім’я оселилася рік тому. Обдерті стіни будинку та хащі навколо нього зовсім не влаштовували молодого господаря, і він узявся наводити лад. Одночасно з фасадом будинку Андрій робив і тротуар, і підпірну стіну, щоб земля не звалювалася на проїжджу частину вулиці, яке це було раніше. Робота кипіла. При цьому господар ні в кого грошей і допомоги не просив.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ХОЛОДОМОР!?
Ось уже декілька номерів першу шпальту газета ми присвячуємо комунальним проблемам міста – гарячій воді, підвищенню тарифів тощо. Здавалось, на цьому можна було зупинитися, знайти іншу тему, яка нині найбільше хвилює наших читачів. Але нікуди правду діти. Телефонні дзвінки до редакції газети та повсякденне спілкування доводять, що комунальна тема, зокрема, тема тепла в домівках, залишається №1.
Із настанням 15 жовтня офіційного початку опалювального сезону, запитання: «Коли увімкнуть опалення?» набуває тільки більшої гостроти. Не додає оптимізму й інформація, яка «крутиться» навколо початку включення централізованого опалення.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЧОТИРИЛАПІ БЕЗХАТЧЕНКИ АТАКУЮТЬ КАМ’ЯНЧАН
Чому зацьковані, голодні й хворі «бродяги» перетворюються на холоднокровних убивць?
Не так давно у Донецькій області на подвір'ї 83-річної пенсіонерки сусіди знайшли її тіло, обгризане собаками. Міліція ледве відігнала 23 (!) собаки від тіла жінки. Останки загиблої були просто розкидані по кімнатах будинку. За словами сусідів,  бабуся витрачала на догляд за бездомними псами майже всю свою пенсію. Та її, вочевидь, виявилося замало, щоб прогодувати чималу зграю «безхатченків».
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ЖИТТЯ В ДИМУ
Незважаючи на заборону спалювання листя та побутового сміття, люди чомусь і надалі продовжують це робити. Більше того, якщо раніше боялися і палили вночі, то сьогодні... Ранок, обід – це не має значення. Звичайно, найбільше таких проблем у приватному секторі.
Аби хоч якось запобігти цьому явищу, міськвиконком прийняв рішення «Про організацію збору та вивезення опалого листя з території міста». З 8 жовтня до 1 грудня на полігоні ТПВ буде безкоштовно прийматися опале листя від підприємств, установ, організацій та мешканців міста. За виконанням цього рішення слідкуватиме КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом у місті», яка вживатиме дієвих заходів впливу до суб’єктів господарювання, що несвоєчасно прибирають листя з прилеглих територій. За словами директора інспекції Петра Солярика, порушникам загрожує штраф (340-1360 грн для фізичних осіб, 850-1700 грн - для юридичних осіб).
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«ТЕЩИНОМУ ЯЗИКУ» ЗМІНЯТЬ ПОКРИТТЯ
На превеликий жаль, упродовж останніх декількох тижнів одними із «топових» новин були автомобільні аварії, які трапилися на міжнародній трасі Житомир-Чернівці, зокрема, на ділянці дороги, відомою під назвою «тещин язик». Дві дорожньо-транспортних пригоди з різницею в тиждень, обидві з летальними наслідками, спричинили неабиякий резонанс серед населення нашого регіону. Здається, саме це змусило представників влади, дорожніх служб учергове повернутися до вирішення невирішеної загадки «тещиного язика».


Статті 691 — 705 з 798
Початок | Поперед. | 45 46 47 48 49 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі Twitter.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!


 

ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО
ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО Від початку грудня ми підсвідомо починаємо жити в передчутті свят. Інколи здається, що весь цей місяць – це суцільне велике свято з невеликими інтервалами, як то кажуть з перервами на рекламу. Але нам в ці дні хочеться чогось світлого, доброго та чистого. Щоб була присутня легкість на душі і думки не були запорошені буденними дрібницями, які інколи заганяють нас в куток. Та найбільше цих свят, напевно, чекають наші діти. Наше майбутнє, наша радість та той міцний фундамент, заради якого нам хочеться...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.