Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Проблема

ШКОЛА ЖИВЕ ДОТИ, ДОКИ У НІЙ ЛУНАЄ ДИТЯЧИЙ СМІХ
У семи школах району він зник. Сподіватимемося, що не назавжди...

Серпень вже перевалив за середину, а отже саме пора готуватися до школи. А наскільки готова школа до зустрічі з дітьми? Комусь із школярів вона підготувала приємні сюрпризи, а комусь - не дуже.

Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

 ЗА АФРИКАНСЬКОЮ СПЕКОЮ - АФРИКАНСЬКА ЧУМА?
Агровиробники, жителі сіл, зокрема власники підсобного господарства, сьогодні із острахом спостерігають за інформацією щодо розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.
Нещодавно ветеринарна служба нашої держави повідомила, що в Запорізькій області зафіксовано захворювання свиней цим надто небезпечним вірусом. Такий розвиток подій загрожує колосальними збитками, починаючи від знищення свиней навколо вогнища захворювання та завершуючи зменшенням продажу м'яса та зерна. Експерти зазначають, якщо нашій державі вдасться обійтися «легким переляком» і вогнище захворювання буде швидко локалізовано та ліквідовано, то втрати селян та загалом економіки будуть незначними. Однак якщо ситуація буде розвиватися за гіршим сценарієм, то вірус пошириться на інші регіони нашої держави.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

БЕЗ АТРАКЦІОНУ – АТРАКЦІОН
Я, Мінаков Дмитро Олександрович, молодий підприємець, звернувся в міськвиконком до заступника міського голови Василя Сукача з проханням дозволити мені відкрити атракціон («Зорбінг») в Старому місті. На моє переконання, цей атракціон сприяв би розвитку Старого міста та поповнював міський бюджет. Заступнику міського голови ця ідея сподобалася. Він сказав, щоб я написав відповідну заяву на ім’я міського голови.
24 квітня 2012 року я написав і подав заяву. Її прийняли. 10 травня я отримав відповідь від першого заступника міського голови Григорія Горшунова, в якій мені дозволялось встановити атракціон. З цією згодою я пішов до директора історичного музею-заповідника Віктора Травінського. Йому теж сподобалась ця ідея. Уклав з музеєм-заповідником договір про оренду території, на якій буде розміщений атракціон. Своїми власними коштами та силами прибрав територію Нової фортеці (Польські вали). Встановив там тимчасовий дерев’яний поміст.

 МІСЬКІЙ РАДІ ПРИМІРЯЮТЬ РОЛЬ РЕЙДЕРА?
Ситуація навколо незавершеного будівництва 6-поверхового 30-ти квартирного житлового будинку, що знаходиться на вул.Пушкінська, 53-а, нині є дзеркальним відображенням усього правового нігілізму, який має місце в Україні.
Цього тижня до нашої редакції звернувся відомий в місті адвокат, депутат міської ради минулого скликання Володимир Бокуліч із фактом, який в нормальній правовій державі викликав лише жах. Ось, що нам розповів Володимир Петрович:
«Згідно із довіреністю, я представляю інтереси Євгена Миколайовича Телесницького. Суть цієї справи полягає в наступному. 26 жовтня 2007 року Євген Телесницький нотаріально посвідчує договір купівлі-продажу незавершеного будівництва 6-ти поверхового 30-ти квартирного житлового будинку, що знаходиться на вул.Пушкінська, 53-а. Інакшими словами, він стає його єдиним та законним власником. Його право власності офіційно зареєстровано Кам’янець-Подільським МБТІ у Реєстрі прав власності на нерухоме майно.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ХЛІБ КОШТУВАТИМЕ ДОЛАР?
Ситуація щодо ціни на хліб сьогодні набула величезної інтриги. Хлібопекарі чи не в один голос заявляють, що хліб неодмінно подорожчає. Натомість представники влади у відповідь на такі заяви говорять, що підстав для здороження головного атрибуту українського столу немає.
КОМУ Ж ВІРИТИ?
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

«РЕВІЗОР» НЕ ЗОВСІМ КОМПЕТЕНТНИЙ, АЛЕ СМОРОДУ ЦЕ НЕ ЗАВАЖАЄ
На проблему «з бородою» та вічним смородом, здається, звернули увагу у верхах. Але, в результаті виявилося, що так, як вони звернули увагу, то хай би взагалі не знали...
Звернення від депутатів міської та районної рад на ім’я Президента та Прем’єр-міністра щодо проблеми ДП «Довжоцький спиртовий завод» не так давно потрапило до адресатів. Після розгляду, як часто буває, його «косяком» направили на вивчення чиновникам нижчої ланки. Таким чином директиву «спустили» до області. Днями у місто завітала начальник управління харчової промисловості в Хмельницькій області Катерина Алєніна. Разом з начальником агропромислового розвитку РДА Ігорем Гаєм вони відвідали ДП «Довжоцький спиртовий завод», аби на власні очі побачити проблему.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧИ ТІЛЬКИ СПЕКА ПЕРЕТВОРИЛА ГОЛОВНУ ДОРОГУ В ЛИЖНЮ?
Схоже, що спеку не витримує не лише людський організм, але й інфраструктура, зокрема, дороги. Висока температура, яка накрила наш регіон та і всю державу, завдає значної шкоди.
За декілька тижнів головну автотрасу, що з’єднує наше місто із Хмельницьким та Чернівцями, просто не впізнати. По ній на «низькому» автомобілі не проїхати. А якщо хтось і наважиться на цей відчайдушний крок, то має всі шанси залишити свого залізного коня без днища.

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

УВАГА! КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО! НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ!
Утім нам, як Нікулінським зайцям, - все одно!

Літо вже перевалило за середину, а отже попереду нас чекає найкомфортніша оксамитова пора. Не кожен може дозволити собі провести відпустку на морі, а у когось тієї відпустки взагалі влітку немає. Тому вихідні більшість кам’янчан проводять на берегах місцевих річок. І мало хто з них задумується, яку небезпеку приховують у собі каламутні води Кам’янеччини...
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«ЧОМУ НАС ВИКИДАЮТЬ НА ВУЛИЦЮ?»
На адресу редакції надійшов лист від декількох кам’янчан, стурбованих тим, що їм, як безробітним, у Центрі зайнятості не пропонують роботу за спеціальністю, а за відмову стати двірниками знімають з обліку. Зокрема, в листі зазначено:
«...Чому на біржі безробітним після шести місяців пропонують роботу не за спеціальністю? Якщо людина відмовляється, її після другої відмови знімають з обліку. Співробітники Центру зайнятості пропонують людям, які все життя проробили чи то електриками, чи водіями, чи операторами котелень, йти в двірники або вчитися. За півтора роки до пенсії вчитися?! 
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ЧОМУ ПРОЇЗД У НАШИХ МАРШРУТКАХ КОШТУЄ МАЙЖЕ СТІЛЬКИ Ж, ЯК У КИЇВСЬКИХ?
...А от відстані, котрі проходять ці маршрутки, відрізняються у рази.

Минулого тижня в редакцію звернулася кам’янчанка Неля Сергіївна, яка досить часто буває у відрядженнях у Києві. Її дивує той факт, що як у Кам’янці, так і в Києві проїзд у маршрутках майже однаковий. За словами жінки, лише на деяких київських маршрутах проїзд коштує 2,50 грн, а в більшості - 2 грн.
- Якщо в Києві я їду 40-50 хвилин, щоб дістатися до потрібної мені зупинки, то в Кам’янці - всього 7-10, а плачу за проїзд однаково. Де тут логіка? Виходить, що місцеві перевізники не просто заробляють, швидше наживаються на пасажирах, - зауважила Неля Сергіївна.
А й дійсно, чому ми, маючи у декілька разів нижчі зарплати, їздячи на маршрутках, більшість з яких, на відміну від київських, «на ладан дихають», та долаючи тими маршрутками всього декілька кілометрів, а не кільканадцять, платимо за проїзд на рівні з киянами?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ЗРОБИТИ СОБОРНУ ПІШОХІДНОЮ – НЕ ПРОБЛЕМА. ПРОБЛЕМА, ЯК ДІСТАТИСЬ ДО БУДИНКІВ
Підприємці, чиї торгівельні об’єкти розташовані на вулиці Соборній, знаходять різні шпаринки, аби автомобілем проїхати до свого магазину. Вони висловлювали незадоволення рішенням зробити із Соборної пішохідну вулицю, оскільки у них існує проблема із розвантаженням товару. Та чомусь підприємці не дивляться у бік інших містах, як там відбувається цей процес? А вихід дуже простий: якщо немає змоги під’їхати до магазину з тильного боку, то доставка товару проводиться або ввечері, або раненько, коли це не заважає пішоходам.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

АПТЕКА №5 «МАТЕРІ І ДИТИНИ» ПРАЦЮЄ
Щоправда, ліки в ній так і не виготовляють
На одному з нещодавніх брифінгів заступник міського голови Василь Сукач повідомив, що на Черемушках відновила свою роботу аптека №5 «Матері і дитини». Василь Олександрович зазначив, що окрім реалізації готових препаратів, у ній виготовляють чималий спект ліків на замовлення. Ми вирішили перевірити, чи так це насправді.
За словами в.о. завідувача аптеки Марії Кінзерської, аптека розпочала свою роботу ще у травні. Вона має ліцензію на реалізацію психотропних та наркотичних препаратів, а також займається продажем готових ліків. Що ж до виготовлення останніх, то цей процес планується (!) розпочати у вересні-жовтні. Нині у приміщенні, де виготовлятимуть препарати, відбувається ремонт.

Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

БУДІВЕЛЬНИКИ - БЕЗ ГРОШЕЙ, ОФІЦЕРИ - БЕЗ КВАРТИР
У грудні минулого року було урочисто розпочато будівництво будинку для військовослужбовців на просп.Грушевського, 50 (територія військового містечка №5, колишні військові медсклади). Відповідний договір про зведення 108-квартиного будинку підписав директор ТОВ «Будівельна компанія «Поділля-Трансбуд» Володимир Мужило та керівництво Подільського управління капітального будівництва Міністерства оборони України. Це, так звана, друга черга.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

КОГО ПРИЗНАЧАТЬ «ВИННИМ»?
Стаття «Що попові можна, то… - зась!», яка вийшла в минулому числі нашої газети, викликала небувалий резонанс серед громадськості. Нагадаємо, в ній йшла мова про будівництво, руйнівне для Смотрицького каньйону та історико-архітекнурного вигляду Старого міста. Воно відбувається неподалік Хрестовоздвиженської церкви (Московський патріархат), національної пам’ятки архітектури. До речі, єдиної дерев’яної церкви на території нашого міста. Як нам вдалося з’ясувати, будівництво відбувається під керівництвом настоятеля цієї церкви. За словами священиків, тут має бути будинок для священика, притулок для бездомних та господарські приміщення.
Після того, як цей факт набув такого розголосу, на цю подію не мала права не відреагувати влада. Одразу ж, у понеділок, спеціальна комісія за участю фахівців виїхала на місце будівництва. Щоправда, знову ж таки, практично жодної офіційної інформації стосовно результатів цього виїзду нам ніхто не надає.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ / Тетяна ШУХАНОВА

ЧОМУ МЕШКАНЦІ ОДНОГО ІЗ ПІД’ЇЗДІВ НЕ СПЛЯТЬ УНОЧІ?
Ситуація серед мешканців під’їзду №4, що у будинку №9 на вул.Князів Коріатовичів, схожа до панічної. Старенька бабуся, яка мешкає на третьому поверсі, не дає сусідам спокою ні вночі, ні вдень. І це триває вже декілька тижнів поспіль. Близько опівночі старенька виходить на балкон своєї квартири й несамовито волає: «Караул! Допоможіть!». І так триває до ранку. Від такого крику не лише не можуть спати мешканці будинку №9, але й жителі сусідніх багатоповерхівок. Сусіди кажуть, що жінка, коли бачить на вулиці знайомих, просить у них їжу, мовляв, уже декілька днів і крихти в роті не мала. Окрім того, бабуся викидає зі своєї квартири речі. Щоранку на прилеглій клумбі валяються светри, халати та різне ганчір’я.


Статті 721 — 735 з 799
Початок | Поперед. | 47 48 49 50 51 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ПОБОРАМ БІЙ
ПОБОРАМ БІЙ Не секрет, що кожна родина, яка має дитину дошкільного чи шкільного віку, добряче відчувала й відчуває на своєму гаманці побори, які проводяться в навчальних закладах. То треба здати на ремонт школи, класу, телевізора, то на подарунки вихователям і вчителям, на посуд, туалетний папір тощо. Що цікаво, навіть на вікна і фіранки в кожній класній кімнаті здають гроші. Таке враження, що їх міняють щороку. 
Та це все так набридло батькам, що вони вже вибухнули від обурення. Неодноразово активісти зверталися...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.