Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2020

1 ВЕРЕСНЯ СКАСОВУЄТЬСЯ

Ще не встиг, для багатьох школярів, завершитися навчальний рік – триває ЗНО, але Кабмін вже визначив як почнеться новий навчальний рік.

– До 1 вересня можна не готуватися – процес навчання знову буде дистанційним, його організовують за новими правилами, прописаним Кабміном, – повідомила Україні т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Манзій. – З вересня у школах збережуться технології дистанційного навчання, також за індивідуальним підходом буде опановуватися матеріал, який вивчали під час карантину. Технології дистанційного навчання будуть використовувати у школі більше, і ми перейдемо до іншого формату навчання. Тобто будуть поєднуватися і класноурочна система, і технології змішаного навчання. З вересня, думаю, вони будуть краще використовуватися в наших школах.
Усіх без винятку батьків і школярів в Україні цікавить одне питання: чи повернуть колишню систему освіти в країні? Судячи з інформації, що виходить від Кабінету міністрів України, ні, не повернуть. Перший дзвінок на 1 вересня, святкова лінійка, звичні уроки і перерви, випускні та інші шкільні заходи залишаться в минулому. Епідемія коронавірусу внесла свої глобальні корективи в організацію життя школярів і студентів. Так, нова програма, складена Кабінетом міністрів України містить пункти про організацію дистанційного навчання в навчальному році 2020-2021, а також про проведення ЗНО в онлайн форматі.

На сьогоднішній день більшість експертів упевнені, що 1 вересня українські школярі не підуть до школи, а залишаться вдома. Навчання в новому навчальному році швидше за все, як і минулого, буде здійснюватися дистанційно. Учням доведеться освоювати програмний матеріал самостійно. За словами в.о.міністра освіти, в українських школах з кожним днем будуть все більше впроваджуватися технології дистанційного навчання. У підсумку Україна повністю перейде на новий формат навчання. Відповідні рекомендації українські школи і коледжі отримають вже до кінця червня 2020. За ним адміністрація установ і викладачі зможуть приступати до планування структури майбутнього навчального року.

Тепер навчання школярів буде носити коригуючий характер і грунтуватися на виключно індивідуальний підхід до кожної дитини. Навіть, якщо до початку навчального року епідемія коронавірусу в Україні буде переможена, то освітня система все одно буде активно впроваджувати принципи дистанційного навчання. Якщо цю ідею МОН перенести на нормальну людську мову, то виходить, що своїх дітей ми самі будемо навчати вдома, а вчителі лише контролюватимуть результати. Не потрібно буде купувати шкільну форму, а можна буде обійтися лише піжамою, школярі взагалі перестануть рухатися, бо від ліжка до комп’ютера лише два кроки, наші діти не матимуть живого спілкування в соціумі. 

Що стосується вчителів, то вони взагалі будуть у рабстві, адже займатися з кожною дитиною окремо, то це потрібно буде цілодобово не відходити від комп’ютера і теж буде у них економія на одязі та косметиці і вони перестануть рухатися – ожиріння та хвороби очей забезпечено. І тепер матимемо живих роботів, які чекатимуть команди на якусь дію.

Проте, не потрібно буде утримувати шкільних приміщень – на опаленні та ремонтах – економія, а можливо взагалі в такий спосіб хочуть скинути приміщення багатьох шкіл, залишити лише одне, щоб мали де всіх вчителів зібрати на нараду. А ласі шкільні приміщення, зазвичай в гарних доступних місцях перекочують у власність сильних світу цього.

Не зрозумілим залишається питання: «Як залишити маленьких школярів самих вдома, якщо батькам потрібно працювати?» Хоча можливо наступним кроком урядовців буде продовження декретної відпустки для мамочок до досягнення дітей 10-річного віку… Тоді й дитячі садочки не потрібні будуть, а буде обмежене суто сімейне виховання.

Аби не сталося катастрофи і наша нація не переродилася, суспільство має поставити перед урядом питання, щоб оце тимчасове явище не стало постійним, бо ж вакцину від ковіду знайдуть, але систему знищують вже...

Теги: освіта, дистанційне навчання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.