Перейти на мобільну версію сайту


02.10.2015

ЗВИНУВАТИЛИ, ЗА ТЕ ЩО ВЧИНИЛИ ПО ЗАКОНУ

Після сесійного засідання, яке не відбулося міський голова Михайло Сімашкевич дав прес-конференцію журналістам.

- Я вражений поведінкою нині ВО "Батьківщина", не можна плутати партійні інтереси з інтнрасами громади, - констатує Михайло Євстафійович. -  Сьогодні на сесії мали розглядатися нагальні для нашого міста питання - стратегічні, розподіл коштів, зокрема, зарплата лікарям, вчителям, надання коштів КП "Тепловоденергія" для вирішення життєзабезпечення нашого міста - водою, фінансування міських програм повязаних з харчуванням дітей учасників АТО. Проте вони не були розглянуті у звязку з тм, що не було кворуму через взяття перерви ВО "Батьківщина", яка не повернулася на сесію.

Коли політичні питання починають порушуватися на сесії, від цього камянчани лише програють. Ті люди, які прийдуть до влади вони мають думати лише про добробут міської громади, а не про політичні чвари.

І ще на одне питання хочу відповісти: "Чому на сесію міської ради не запросили, щоб вислухати виборчу комісію? Відповідно до діючого закону про вибори, ми зобовязані надати приміщення, транспорт,  забезпечити необхідним обладнанням, звязком, але вмішуватися в роботу територіальної виборчої комісії ми просто немаємо права. Не ма. права це робити як діючий голова, як кандидат на посаду міського голови. Тому жодних протизаконних дій вчиняти не буду. А у них- є два шляхи: звернутися у вищу інстанцію ТВК чи до суду. Якщо суд вирішить, так і буде.
Крім того зауважу, що при підготовці документів кожен кандидат у депутати зобовязаний ознайомитися з діючим законодавством, має його вивчити і відповідно до закону діяти. Крім того така серйозна партійна сила могла би скористатися послугами досвідченого у таких питаннях юриста.

Ще раз наголошую, втручатися в роботу міської ТВК не буду.

- Важко уявити, як вибори можуть відбуватися без такої політичної сили, як "Батьківщина", - додає нардеп Володимир Мельниченко, про це заявив і депутат Валерій Слободян при початку сесійного засідання. - Прикро, що за місяць вони так і не зуміли підготувати свої документи. Вони звинувачують ТВК, що вони вчинили по закону. Вони тиснуть на міського голову, зазвичай просять щоб міська влада не втручалася, а тепер нагинають її аби та втрутилася, усіх вговорила, щоб їх допустити до перегонів. Не зважаючи на те, що три члени комісії від ВО "Батьківщина".

Мені дуже прикро, що 80% депутатів не знають закону про вибори, але у депутати рвуться.

Теги: вибори-2015, ВО "Батьківщина", скандал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.