Перейти на мобільну версію сайту


29.12.2016

ЗВІТУЮТЬ СІЛЬСЬКІ РАДИ

Добігає до завершення 2016 рік. На часі підводити підсумки та говорити про здобутки, прорахунки й перспективні плани. Як прожили увесь рік сільські ради району, на що витрачали бюджетні кошти та що запланували зробити у 2017 році? Спробуємо відповісти на ці питання.

Упродовж року проект «Сільський контроль» розповідав вам, шановні читачі, про села нашого району. Ми показали вам життя 30 населених пунктів. У новому році наші експедиції продовжаться, а поки що давайте порахуємо, скільки бюджетних коштів і на що витрачали сільські ради.

РябийДОВЖОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Доходи бюджету сільської ради склали 4215,5 тис. грн, у тому числі субвенція від органів державного управління (з районного бюджету) - 1715,6 тис. грн, в т.ч. власні надходження (батьківська плата) - 170 тис. грн.
Про витрати в 2016 році розповідає Довжоцький сільський голова Руслан Рябий.
- У 2016 році вдалося багато чого зробити, - каже Руслан Петрович. - Проведено вуличне освітлення у селах Довжок і Нагоряни (340 тис. грн), поточний ремонт клубу в с.Нагоряни, кімнату передали в оренду для почтового відділення (70 тис. грн), поточний ремонт доріг (274 тис. грн). За дольової участі райдержадміністрації та народного депутата Володимира Мельниченка зроблено капітальний ремонт вул.Смирнова, з бюджету сільської ради виділено 100 тис. грн.
На пільгове перевезення витрачено 45 тис. грн, автобусну зупинку в с.Довжок - 28 тис. грн, 1,5 км тротуарної алейки вул.Унявко - 500 тис. грн. Також виготовлено два проекти: тротуарної алейки вул.Смирнова та дороги з асфальтовим покриттям вул.Центральна, вул.Радгоспна біля Дому молитви, пройдена експертиза, є декларація на початок виконання робіт, на що витрачено 10 тис. грн. Замовлено проект асфальтованої дороги в с.Нагоряни по вул.Першотравнева (4 тис. грн). Із сільського бюджету виділено 300 тис. грн на співфінансування робіт з проведення газифікації до с.Нагоряни. Цьогоріч кошти виділяли й на освітні заклади, зокрема на харчування дітей в ДНЗ «Веселка» (490 тис. грн) та інтерактивну дошку, мікроскопи для Довжоцького НВК, колегіуму (39 тис. грн). Чимало коштів витрачено на оплату енергоносіїв (дитсадок, сільська рада, вуличне освітлення) - 270 тис. грн.
Проведено поточний ремонт приміщення сільської ради (49 тис. грн) та придбано меблі (26 тис. грн). Крім цього на 37400 грн надано матеріальної допомоги учасникам АТО.
У 2017 році плануємо:
- відновити 4 км асфальтового покриття до с.Нагоряни;
- проводити роботу по збільшенню надходжень до місцевого бюджету, його ефективного використання;
- щороку поновлювати озеленення території сіл сільської ради;
- проведення капітального ремонту тротуару вул.Смирнова, 2 км;
- виділення матеріальної допомоги різним категоріям громадян;
- виконати роботи, на які вже є проектно-кошторисна документація;
- поточний ремонт сільських доріг у сс.Нагоряни та Довжок;
- вирішити питання повного вуличного освітлення сіл;
- відновити мережі водопостачання с.Довжок.

мунчакГРИНЧУЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Молодий голова сільської ради Дмитро Мунчак
каже, що 2016 рік для громади був задовільним, вдалося багато чого зробити. По загальному фонду на 2016 рік затверджені видатки в сумі 780 тис. грн, з яких левову частку склали видатки на органи місцевого самоврядування - 303500 грн. Разом із субвенцією з районного бюджету сума доходів склала 521 тис. грн, найбільше прибутку надійшло від сплати єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників, так званий ФСП - 192552,20 грн.
- За час роботи на посаді було закуплено нову комп’ютерну техніку для сільської ради, - каже Дмитро Олександрович. - У с.Бабшин прокладено оптоволоконну лінію для швидкісного доступу до мережі Інтернет. Відновлено вуличне освітлення у сс.Малинівці, Гринчук та Бабшин, загалом встановлено 103 ліхтарі на суму 130 тис. грн. Проведено ремонт вулиць Набережна (Бабшин), Садова (Гринчук) та Шевченка (Малинівці), витрачено 118 тис. грн. Розпочали розробку Генплану сіл Гринчуцької сільської ради (58 тис. грн), який плануємо завершити й затвердити в 2017 році.
Надано допомогу учасникам АТО (20 тис. грн), перераховано компенсацію за пільгове перевезення (28 тис. грн), на програму дофінансування мобільних поліцейських загонів (10 тис. грн), утримання фахівця з соціальної роботи (16 тис. грн). Для освіти: закуплено морозильну камеру та відремонтовано альтанку в ДНЗ «Малятко», с.Жванець (15 тис. грн), замінено 2 вікна, придбано комп’ютер для Жванецької ЗОШ та делеговано кошти на програму «Шкільний автобус» (14 тис. грн); для медицини: закупівля медичного обладнання для Жванецької лікарні (5 тис. грн), предметів та матеріалів для ФАПів у Гринчуку, Бабшині та Малинівцях (15 тис. грн), придбання медикаментів (5 тис. грн).
Окремо хочу відзначити партнерів по соціальних угодах - ТОВ СП «Нібулон» (керівник Андрій Кучмар), які за 27 тис. грн придбали насос для забезпечення питною водою жителів с.Малинівці, Ніну Дубицьку з ПП «Гринчуцьке», яка власною технікою ліквідувала два несанкціонованих сміттєзвалища у с.Бабшин; ТОВ «Максфарм» (Віталій та Христина Завадські), котрі надали допомогу для ремонту поштового відділення у с.Гринчук, встановили в цьому ж селі автобусну зупинку та надали сітку для дитячого майданчика у с.Бабшин; 6 тис. грн керівництво ПАТ «Гіпсовик» надало для ветеранів, дітей війни, учасників АТО, афганців.
У 2017 році плануємо:
- відновити нормальну роботу водогону у с.Малинівці;
- відкрити поштове відділення у с.Гринчук;
- завершити роботи по генплану сільської ради;
- провести ремонт доріг у межах та за межами населених пунктів;
- провести ремонт у клубі сс.Гринчук та Малинівці;
- придбати акустичну систему для клубів сільської ради;
- збільшити видатки на програму соцзахисту населення на 2017 р.;
- надавати кошти для фінансування ЗОШ у с.Жванець та ДНЗ «Малятко», де перебувають діти з Гринчуцької сільської ради;
- віднайти спонсорські кошти для будівництва дитячого майданчика у с.Бабшин.

радавчукКУЛЬЧИЄВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Про здобутки та напрацювання розповідає сільський голова Станіслав Радавчук.
- Пройшов рік з моменту проведення виборів до сільської ради, - каже Станіслав Михайлович. - Підводячи підсумки роботи, слід відмітити, що за цей період зроблено чимало. У першу чергу, силами працівників апарату сільської ради проведена велика робота з виготовлення електронної версії погосподарського обліку, що, у свою чергу, пришвидширо видачу різного роду довідок, звітів, військового та паспортного обліку.
Прийнявши бюджет сільської ради на 2016 рік зі змінами, згідно з новим податковим кодексом, було вирішене питання значного збільшення дохідної частини бюджету, що, в свою чергу, дало можливість вирішити низку питань соціально-економічного розвитку територіальної громади. Усього отримано 1380149 грн доходів. За станом на 1 листопада використано 917221 грн.
Збільшено кошти на поточний ремонт доріг комунальної власності до 300 тис. грн по селах Кульчіївці, Калиня, Фурманівка. Зміцнено матеріальну базу Кульчиєвецького ДНЗ (придбано комп’ютер, килимове покриття, проведено розділене від школи освітлення, покращено харчування дітей, здійснено благоустрій дитячого майданчика, поточні ремонти приміщень, закуплено іграшки, спортінвентар, меблі).
Велику допомогу у вирішенні питань розвитку громади надають депутати районної ради Світлана Лайтер, Ігор Гай, Віталій Завадський; приватні підприємці В.Пузир, О.Кучменко, О.Лайтер. Проводяться роботи з благоустрою сільських кладовищ. Завершуються роботи по виготовленню Генплану с.Кульчіївці, майже завершено виготовлення паспортів сміттєзвалищ у селах Кульчіївці, Калиня та Фурманівка.
За рахунок приватних підприємців викопано криницю громадського користування у с.Фурманівка, але це питання ще не доведене до логічного завершення. Необхідно встановити глибинний насос для перекачування води у водозабірники. На території сільської ради працює два сільгосппідприємства - ТОВ «Агросолюшнс» та ПП «Калинський ключ», які орендують землі власників паїв сіл Кульчіївці, Калиня, Фурманівка та Суржинці. Повністю проведені розрахунки по оренді за земельні паї, у 2016 році виділено 20 земельних ділянок учасникам АТО.
У 2017 році плануємо:
- надання матеріальної допомоги учасникам АТО, малозабезпеченим;
- освітлення вулиць;
- поточний ремонт доріг комунальної власності;
- делегування коштів на освіту, утримання соцпрацівника, пільгове перевезення;
- поточний ремонт Будинку культури.

РИХТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Доходи Рихтівської сільської ради, до якої входять села Рихта та Лісківці, у 2016 році склали 426406 грн. Про видатки розповідає сільський голова Любов Слободян.
- Цьогоріч зроблено ремонт у сільській раді, приблано матеріали, двері, світильники, металопластикові вікна та жалюзі на загальну суму 63455 грн, - говорить Любов Петрівна. - Ми делегували кошти на утримання соціального фахівця та Рихтівську ЗОШ І-ІІ ступенів (по 10 тис. грн), пільгові перевезення (20 тис. грн), ремонт державних доріг (40 тис. грн), Рихтівську амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та ФП у с.Лісківці (по 10 тис. грн). Для ДНЗ «Пізнайко» у с.Рихта придбано матеріали (16800 грн), металопластикові вікна та двері (10820 грн), тен, терморегулятор (950 грн), іграшки (2156 грн), посуд (2828 грн), профнастил (44500 грн); для ДНЗ «Лісовичок» у с.Лісківці - кран-змішувач (560 грн), посуд (797 грн), фарбу (840 грн), шафи, дитячі рушники (11500 грн).
Витрачено кошти на благоустрій села - проведено поточний ремонт вуличного освітлення на вул.Центральна, Франка, Атамана (10578 грн), придбано світильники та лампи (4936 грн), виготовлено паспорт на сміттєзвалище (11827 грн).
За соціальною угодою для ДНЗ у с.Лісківці придбано матеріали для дерев’яної огорожі майданчика на 10 тис. грн та матеріали для заміни підлоги на 6100 грн. Також у с.Лісківці проведено монтажні роботи з освітлення вулиць (13429 грн) та відремонтовано криницю (5800 грн). Для Рихтівської ЗОШ придбано металопластикові двері (8500 грн) та продукти (2622,97 грн). У Рихтівську сільську раду придбано інвентар (столи, шафи, стільці) на 15485 грн, будівельні матеріали для благоустрою села - на 1760 грн; обладнання для вуличного освітлення (22675,50 грн). Проведено ремонт фельдшерського пункту у с.Лісківці (7000 грн), встановлено дерев’яну огорожу в Лісковецькій ЗОШ І-ІІ ст. (21550 грн), відремонтовано міст у с.Рихта (2000 грн) та придбано будівельні матеріали для сільської ради (6897,18 грн).
У 2017 році плануємо:
- закінчення вуличного освітлення;
- ремонт доріг місцевого значення;
- перекриття даху ДНЗ «Пізнайко».

спасюкПІДПИЛИП’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Підпилип’янською сільською радою, що межує з Тернопільською областю, довгий час керує сільський голова Іван Спасюк. Дохідна частина бюджету за 11 місяців 2016 р. склала 478545,09 грн. Основним джерелом наповнення сільської скарбниці є плата за землю.
- У 2016 році вдалося провести заміну водопровідної труби у Підпилип’ї по вул.Космонавтів, Гагаріна, пров.Шевченка, відновлено і впорядковано джерело «Мурованка». У Подолянах проведено новий водопровід, протяжністю 120 м (4680 грн), замінено металеві труби у свердловині (5107 грн), встановлено новий глибинний насос, закуплено дерев’яний щит, огорожу для санітарної зони вежі Рожновського (4160 грн). Проведено вуличне освітлення на суму 72042 грн, встановлено 80 ліхтарів. Здіснено косметичний ремонт сільського клубу в с..Підпилип’я, поштукатурено тумби, відремонтовано вхідні двері. На стадії завершення перебуває виготовлення техпаспорту на сміттєзвалище. 9 тис. грн матеріальної допомоги надано учасникам АТО. На пільгове перевезення жителів сільської ради делеговано 19 тис. грн. Завезено посипального матеріалу для ремонту під’їзних доріг та доріг комунальної власності, за благодійні кошти проведено поточний ремонт доріг. На території сільської ради найбільше земель орендують ТОВ СП «Нібулон» та ТОВ «Енселко-Агро», які допомагають вирішувати проблеми сіл сільської ради.
У 2017 році плануємо:
- проведення робіт з покращення водопостачання жителів сіл;
- продовження ущільнення діючих мереж вуличного освітлення;
- покращення благоустрою населених пунктів;
- виготовлення технічної документації на проведення нормативно-грошової оцінки земель комунальної власності населених пунктів сс.Підпилип’я та Подоляни;
- збільшення фінансування з сільського бюджету на перевезення пільгових категорій населення.

Теги: звітують сільські ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.