Перейти на мобільну версію сайту


16.12.2016

ЗВІТУЮТЬ ГОЛОВИ КОМІСІЙ

Депутати районної ради продовжують звітувати за рік. Сьогодні пропонуємо ознайомитися з наступними депутатськими звітами.

МосендзПЕТРО МОСЕНДЗ, депутат районної ради.
Вперше обраний депутатом Кам’янець-Подільської районної ради VII скликання по Врубловецькому територіальному виборчому округу. Є головою постійної комісії з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

За час перебування в статусі депутата районної ради неодноразово виступав під час сесійних засідань, представляючи інтереси жителів Врублівецького територіального виборчого округу, до складу якого входять села Врублівці, Станіславівка та Яруга.

Довгий час у Врублівцях не було ритуального автомобіля, нам вдалося придбати УАЗ. Бензин для автомобіля та його технічне обслуговування проводиться за мій рахунок, жодних коштів за його користування люди не платять. Наразі для автомобіля зроблено металевий каркас, замовили пошиття тенту, вартістю 10 тис. грн..

Завдяки компанії, в якій працюю, зробили подарунок дітям – для дитсадка «Світлячок» придбав ноутбук та багато іграшок, до дня святого Миколая закупив солодкі подарунки та килимове покриття.
Надійшла допомога й для Врубловецької ЗОШ, куди було закуплено фарбу для майбутнього ремонту приміщення. Для цих потреб із фонду було виділено 5 тис. грн., також для школи було виділено 7 тис. грн. на перекриття даху.

На 1 вересня були придбані подарунки першокласникам та закуплено футбольні та волейбольні м'ячі . Також було виділено 5 тис. грн для ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, що знаходиться в с.Яруга.

За моєї підтримки відділ освіти райдержадміністрації виділив класні дошки та парти для початкових класів і путівки на море. Для односельчанки хворої на онкозахворювання, надав на лікування 5 тисяч грн. Також надав матеріальної допомоги учасникам Великої Вітчизняної війни на 9 травня та 1500 грн учасникам АТО. 

Надав кошти для будівництва Хрестовоздвиженської каплички у с.Яруга.
Усього за час депутатської діяльності надав 7 депутатських запитів, що стосувалися проблем водопостачання, доріг, освітлення, екології тощо.

ВІТА ГОРОХОЛІНСЬКА, депутат районної ради.горохолінська
Очолити комісію з аграрних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки виявила ініціативу особисто, адже маю чималий досвід роботи у цій сфері та бачу проблематику зсередини.

Відтак, здійснюю постійне надання юридичної та правової допомоги, здебільшого селянам, хоча мешканцям міста теж не відмовляю в питаннях вирішення земельних спорів, оформлення спадкових прав на землю та набуття у власність земельних ділянок.

Щодо сесійної діяльності, то з 10 сесій районної ради взяла участь у 9-ти (на одній була відсутня з поважної причини, брала участь у судовому засіданні). Ініційовано 2 звернення від депутатів районної ради до голови Верховної Ради України щодо недопущення проведення виборів на окупованих територіях, а також до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради з проханням вжити заходів для доповнення статті видатків/субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

У вересні подано депутатський запит щодо налагодження та вирішення питання водопостачання у селах району.

Для глибшого вивчення проблем виборчого округу взяла участь у двох сесіях Гринчуцької сільської ради, після першої участі направлено 2 депутатських звернення начальнику Кам’янець-Подільського РЕМ Грубі Г.Б. для вирішення питання освітлення вулиць та ремонту системи електропостачання, наразі необхідні роботи проведено.
Спільно з депутатом Вітлієм Завадським встановлено зупинку в с.Гринчук та облаштовано поштове відділення у приміщенні сільського клубу с.Гринчук.

Неодноразовими усними заявами спрямовувала увагу відповідних служб на вирішення питання ремонту доріг сполученням «Жванець - Гринчук».

Окрему увагу приділяю учасникам АТО, зокрема, в питанні надання юридичної допомоги в отриманні у власність передбачених законом земельних ділянок різних категорій, відповідно до визначеного розміру.

Вважаю своїм обов’язком постійно надавати консультації та сприяти дотриманню законодавства, особливо в галузі земельних відносин та сприяти відновленню порушених прав.

ШевчукВІТАЛІЙ ШЕВЧУК, депутат районної ради.
До мене, як депутата Кам’янець-Подільської районної ради VII скликання від Жванецького ТВО, часто звертаються виборці. Дуже багато звернень отримую від людей, вони стосуються їхнього здоров’я. У межах своїх можливостей та компетенції намагаюся максимально допомогти всім, хто звертається. Збереження життя й здоров’я людей для мене було й залишається пріоритетним. Чимало звернень стосуються вирішення побутових проблем.

Досить болючим було питання опалення в місцевому дитячому садочку. Я радий, що до його вирішення долучилися колеги по депутатському корпусу: і депутат минулої каденції Валерій Шкуренков, і нинішньої - Віталій Завадський та Сергій Самсонюк. На одній із сесій депутати підтримали рішення щодо виділення 90 тис. грн на обладнання для котельні, на іншій - додали ще 200 тис. грн для завершення робіт. До початку опалювального сезону роботи були закінчені, й нашим діткам та їхнім вихователям комфортно в дитсадку. 

Серйозною проблемою в Жванці залишається водопостачання до окремих домівок. На її вирішення виділено 10 тис. грн.

Нині ми працюємо над реформою медичної галузі: вона складна, можливо, для когось незручна, але необхідна. Хмельниччина увійшла до пілотного проекту щодо створення госпітальних округів. Тож, у першу чергу, до всього потрібно підходити по-господарськи. Можливо, десь провести оптимізацію, десь - модернізацію, а десь і оновлення обладнання. Щодо останнього пункту, то керівництво району та народний депутат Володимир Мельниченко передали для ЦРЛ три нові сучасні апарати для визначення аналізів, а також кисневий концентратор та монітор пацієнта. В усіх відділеннях лікарні встановлено бойлери, в лабораторії - металопластикові вікна.

Більшість питань, прийнятих радою, пройшли через обговорення на комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, де я є головуючим, тому беру участь майже в усіх питаннях, винесених на сесію. 

Теги: звіт депутатів, районна рада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.