Перейти на мобільну версію сайту


03.03.2017

ЗВІТУВАЛИ І ПРОГРАМИ ПРИЙМАЛИ

Сесія-1Більше 30 питань розглянули депутати під час 12-ої сесії районної ради 7-го скликання, що відбулася в останній день лютого. Уперше його можна було переглянути в режимі он-лайн на каналі YouTube.com.

Пленарне засідання розпочалося з приємних моментів - нагороди за волонтерську ініціативу, матеріально-технічну допомогу учасникам АТО, активну співпрацю з військовослужбовцями Збройних сил України отримав депутат райради Ігор Гай. Голова райради Борис Бец вручив Ігорю Віталійовичу медаль «За гідність та патріотизм» від Всеукраїнського об’єднання «Країна» та Подяку від Товариства «Академія козацтва України». 

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік та внесли зміни до бюджету на 2017 рік.

Начальник управління фінансів РДА Олександр Федик під час виступу зауважив, що нині проходять сесії селищної та сільських рад, під час яких депутати делегують додаткові кошти, які будуть спрямовані на ремонт доріг, оплату роботи соціальних працівників, фахівців з соціальної роботи, пільговий проїзд тощо. За рахунок цього районний бюджет має всі шанси збільшитися майже на 3 млн грн. Щодо змін, то в проекті рішення збільшено показники районного бюдету видаткової частини за рахунок вільних залишків - спецфонду, який на 1 січня ц.р. утворився в сумі 416915 грн, та загального фонду в сумі 11 млн 518812 грн.

Як результат, буде збільшено бюджетні призначення по низці напрямків.

- Важливо, що цьогоріч працівникам бюджетної сфери у повній мірі буде нарахована оплата праці, навіть відпускні та оздоровчі, - зазначив Олександр Григорович.

Районна лікаря матиме змогу покращити матеріально-технічну базу, зокрема закладено кошти на проведення капітального ремонту операційної, виготовлення ПКД на капремонт інфекційного відділення та власне лікарні - утеплення фасадів, горища, заміна вікон, дверей. Для Центру ПМСД виділено 291 тис. грн на придбання пільгових медикаментів та 142400 грн - інших медикаментів.

Щодо освіти, то як і минулоріч діятиме програма харчування учнів, на яку виділено 555900 грн, «Шкільний автобус» - 719100 грн.

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік та плани на 2017-ий розповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Ольга Чіпізубова. Минулого року вдало спрацювали промислові підприємства району: завдяки успішній роботі ДП «Нігинський кар’єр», ПАТ «Подільські Товтри», ПП «Медобори 2006», ПАТ «Подільський цемент», ДП «Лісове господарство» та інші обсяг реалізованої продукції збільшився на майже 50%.

сесія-2Голова РДА Василь Сукач прозвітував перед колегами про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень. Загалом цих повноважень нараховується 19. За словами Василя Олександровича, найбільший успіх райдержадміністрації в минулому році полягав у тому, що вдалося додатково залучити кошти з Держбюджету в сумі 7513,7 тис. грн та обласного бюджету - 947,8 тис. грн для будівництва підвідного газопроводу до 23 населених пунктів Завалецького напрямку, капітального ремонту Грушківського будинку культури, капітального ремонту котельні із заміною твердопаливного котла в Жванецькій ЗОШ та капітального ремонту водопроводу в с.Оринин.

Вперше під час пленарного засідання звітував очільник району Бориса Беца за роботу, зроблену протягом року (із звітом голови райради наші читачі мали можливість ознайомитись у «КлюЧі» від 24.02.2017 р. №7(262).

Також народні обранці заслухали звіти про роботу за рік комунальних підприємств - «Надра Кам’янеччини», «Кам’янець-Подільська районна профілактична дезинфекція», «Центральна районна аптека №140», «Кам’янець-Подільське рибне господарство», «Спецбудексплуатація» та «Архітектурно-планувальне бюро».

До списку присяжних Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, затвердженого на сесії райради, увійшли Віталіна Товстокорова (с.Слобідка-Рихтівська), Тетяна Захарова (с.Смотрич), Олена Штанько (с.Колибаївка), Таміла Тимчук (с.Рихта), Аліна Ганіна (с.Рихта), Тетяна Бура (с.Привороття), Віта Соломон-Чепурна (с.Привороття), Наталія Ткачук (с.Крушанівка), Вадим Білінський (с.Подільське), Інна Михайлюк (с.Подільське), Людмила Стефанська (с.Ластівці), Анатолій Галампета (с.Крушанівка), Микола Тимчук (с.Грушка), Юрій Барановський (с.Кам’янка), Ірина Мостова (с.Рункошів).

Погодили депутати і строк дії спецдозволу на користування надрами для ПАТ «Гіпсовик». У зв’язку з цим, співдоповідачем виступав директор підприємства Володимир Постовий. Також на сесії було розглянуто питання щодо надання дозволу ЦРЛ на передачу в оренду приміщення паталогоанатомічного корпусу. Переїзд цього корпусу в приміщення ЦРЛ став для окремих народних обранців справжньою несподіванкою. Навіть висловлювалися думки, що немає нічого вічного, як тимчасове, мовляв морг прибрали з центру міста, аби навічно «поселити» його в районі. Співдоповідач із цього питання, начальник міського управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк, запевнив, що наразі переїзд міського паталогоанатомічного відділення та обласного бюро судово-медичної експертизи - це вимушений крок, проте місто готове обговорити спільні умови утримання приміщення.

Нарешті надійшла відповідь з Національного агенства з питань запобігання корупції щодо перевірки голови районної ради Бориса Беца. У ній, зокрема, зазначено про необхідність «винести на найближчу сесію райради питання щодо притягнення Беца Б.Б. до дисциплінарної відповідальності». Комісія з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та ЗМІ, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при районній раді під головуванням депутата райради Петра Мосендза розглянула припис та взяла його до відома.

Із цим рішенням не погодились окремі депутати, зокрема свободівець Іван Громик, який наполягав притягнути голову райради до відповідальності, та бютівець Микола Жоган, котрий був більш радикальним і взагалі вимагав відставки голови райради. Проте жодна з двох пропозицій не набрала підтримки депутатів. Так і закінчилася майже річна епопея «притягнення Бориса Беца до відповідальності».


Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.