Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2019

ЗВІТ ФРАКЦІЇ ВО «БАТЬКІВЩИНА» В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ЗА 2018 РІК

БЮТДо складу фракції ВО «Батьківщина» у Кам'янець-Подільській міській раді VII скликання входять 6 депутатів: Ткач О.В. – голова фракції, Жильчук О.Б. – заступник голови, Ткачук О.М. – секретар, та члени фракції Бойко А.А., Розбам М.Н., Чистяков А.Є.

За 2018 рік було проведено 12 засідань фракції. На засіданнях розглядали питання, що були включені в порядок денний сесій міської ради, приймалися рішення, вносилися пропозиції і рекомендації. Проведено за рік 18 сесій міської ради, з низ 6 – позачергових та 3 засідання депутатського клубу.

Робота фракції будувалась таким чином, щоб найефективніше реалізувати депутатські повноваження з чітким розумінням прав і обов’язків, при цьому розв’язувати нагальні проблеми життя громадян та органів самоврядування міста. Однією із форм роботи депутата є активна участь в пленарних засіданнях сесій та засіданнях постійних комісій. Щоразу депутати фракції вносили слушні пропозиції щодо проектів рішень та звернень, які в подальшому виносились на розгляд сесії.

Ткач О.В. – голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення;
Чистяков А.Є. – заступник голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності;
Бойко А.А. – член постійної комісії з питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини, законності, забезпечення правопорядку та зв’язків з військовими частинами;
Жильчук О.Б. – член постійної комісії з освіти, культури, туризму, молоді та спорту;
Розбам М.Н. – член постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології;
Ткачук О.А. – член постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв`язку та сфери послуг.

У звітному періоді депутати фракції приймали активну участь в роботі тимчасових комісій:

- комісія з питань нагородження при Кам’янець-Подільській міській раді;
- комісія з реорганізації бюджетної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янець-Подільської міської ради;
- конкурсна комісія з визначення переможців на отримання муніципальних грантів у новій редакції;
- комісія з проведення службового розслідування щодо невиконання депутатами міської ради вимог частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції»;
- комісія з прийняття рішень щодо визначення напрямків та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію;
- робоча група з реалізації проекту щодо облаштування приміщення для управління надання адміністративних послуг Кам’янець-Подільської міської ради за адресою вул. Симона Петлюри,14.

За 2018 рік міська рада прийняла понад 1500 рішень. Депутати фракції ВО «Батьківщина» внесли на розгляд 148 пропозиції, більшість з яких було підтримано й відображено в рішеннях ради шляхом прийняття відповідних рішень із затвердження міського бюджету, регулювання земельних відносин, соціально-економічного та культурного розвитку міста, соціального захисту населення управління комунальною власністю, забезпечення функціонування галузей житлово-комунального господарства, у сфері освіти, охорони здоров’я та культури. Формується і приймається орієнтовний графік роботи ради та її виконавчих органів, з переліком питань, які будуть розглядатися протягом I-го і ІІ-го півріччя, вжито заходів до публічності роботи ради в тому числі і постійно діючих комісій, до яких депутатами фракції напрацьовано велику кількість пропозицій та рекомендацій.

Одним з ключових питань, за які борються депутати фракції «ВО «Батьківщина», є питання справедливих та прозорих тарифів для населення, зокрема на газ. З цього приводу депутатами від ВО «Батьківщина» було підготовлено звернення до Президента України, щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. За звітний період депутати фракції виступали ініціаторами звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо стану виконання Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Депутати фракції ВО «Батьківщина» в Кам’я­нець-Подільській міській раді постійно подають депутатські запити і звернення до відповідних державних інституцій.

За рік було отримано більше 180 звернень громадян міста. Є ряд проблем, що знаходяться в стадії вирішення, а саме: допомога у розв’язанні судових спорів, зрізання сухих дерев, дератизації приміщень, ремонт дахів та заміна вікон будинків, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, капітальний ремонт доріг та тротуарів, ремонт ліфтів, благоустрій прибудинкових територій, зокрема встановлення заборів, лавочок, люків, освітлення. Надаємо консультативну допомогу об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) з різних питань. Постійно надаємо консультації щодо розробки зонування та внесення змін в опорний план міста складової Генерального плану міста. Спільно працюємо з учасниками АТО щодо отримання ними земельних ділянок та приватизації службового житла.

Ось окремі питання, які вирішені завдяки діяльності депутатів фракції ВО «Батьківщина» в Кам'янець-Подільській міській раді:
- надавали консультаційну допомогу ОСББ по вул. І. Кам’янчанина ,1;
- приймали участь в діяльності ОСББ «Співдружність 2016»;
- проведено ремонт внутрішньо – будинкового проїзду серед житлових будинків по вул. Шевченко,18 та Пушкінська, 29;
- розпочато облаштування майданчика для ТПВ по вул. І.Кам’янчанина,1;
- по вул. Каліська,10 призупинено будівництво багатоповерхового житлового будинку;
- за сприяння депутатів встановлено євро-контейнери по вул. Ісайї Кам’ян­чанина,1
- завершено капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Каліській,10;
- завезено пісок на дитячий майданчик по вулиці Тімірязєва, 87 та вул. Шевченка, 4-11;
- ініціювали зупинку виділення земельних ділянок під розміщення гаражів по провулку Семінарський;
- вирішили питання по будівництву площадки для ТПВ по вул. Каліській.
- сприяли будівництву майданчика для твердих побутових відходів вул. Нігинське шосе 25;
- добилися проведення ремонту дворових проїздів за адресами вул. Дружби народів 6, 8 і вул. Хмельницька 30, 30а;
- за ініціативи депутатів зроблений поточний ремонт дороги по вулицях Заводська і Короленка;
- вирішили питання з проведення ремонту освітлення по вул. Заводській;
- зроблена зливова каналізація по вул. Нігинське шосе 24;
- проведений внутрішньо-дворовий ремонт за адресом Пр-т Грушевського, 74-76;
- установлено дитячий майданчик в дворі житлового будинку по провулку Семінарський;
- за сприяння депутата фракції було вирішено питання з теплопостачанням за адресом вул. Годованця, 13А і закуплено обладнання ІТП;
- постійно ведеться організаційний супровід в питаннях капітального ремонту вулиць і прибудинкової території виборчих округів;
- постійно тримаємо на контролі освітлення внутрішньо-будинкових територій (проїзди, двори) та місць загального користування закріпленого за депутатом округу;
- на постійному контролі робота ліфтів багатоповерхових будинків;
- разом із обслуговуючими організаціями будинків проведено суботники з благоустрою вулиць та ліквідації стихійних смітників;
- особисто проводимо обстеження житлових будинків за для погодження паспортів будинків з підготовки до осінньо-зимового періоду;
- постійно ведеться організаційний та юридичний супровід.

За ініціативи депутата Бойка А.А. та сприяння депутатського корпусу міської ради для міста залучено інвестицій на 30 млн. грн. для будівництва еколого-освітнього візит-центру національного природного парку «Подільські Товтри», що розташується на розі вулиць Пушкінської і Шевченка. Він також бере активну участь у розвитку спорту у місті, зокрема, баскетболу, у тому числі і дитячого. За його сприяння було створено дитячу секцію, проведено змагання серед школярів різних вікових категорій на призи БК «ДіДіБао». Фінансує та підтримує баскетбольний клуб «ДіДіБао», який у 2018 році зайняв 3-тє місце в чемпіонаті України з баскетболу Перша ліга серед чоловічих команд.

Депутати фракції брали участь у проведенні масових заходів партії ВО «Батьківщина» в м. Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Києві.

Фракція ВО «Батьківщина», як вагома політична сила міської влади, займає стабільну позицію у політичному житті міста, докладає всіх зусиль задля впровадження життєво необхідних для міста реформ, вирішення поточних питань та покращання соціального рівня населення. До складу фракції входять професіонали своєї справи, які мають бажання працювати задля процвітання Кам’янця-Подільського та його мешканців.

Олег Ткач, голова фракції ВО «Батьківщина» в Кам'янець-Подільській міській раді.


Теги: звіт БЮТ міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.