Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2015

ЗМІНИЛИ ГОЛОВУ

На загальних зборах Кам’янець-Подільської міської фракції ВО «Батьківщина» було обрано нового голову депутатської фракції Олександра Жильчука замість Сергія Цугеля, який склав свої повноваження. На початку травня кандидатуру депутата ЖильчукаОлександр Жильчук затвердили на засіданні Хмельницького обласного бюро.

Олександр Борисович народився 5 жовтня 1973 р. на Рівненщині в сім’ї робітників. У 1990 р. закінчив школу та розпочав трудову діяльність слюсарем з ремонту автотранспорту на Рівненському заводі тракторних агрегатів. 1991–1993 рр. - служба в армії, 1997 р. закінчив військово-інженерний факультеті при ПДАТУ і отримав направлення на службу в Рівне. Після звільнення з війська займався підприємницькою діяльністю. 2008 року закінчив Волинський державний університет ім.Л.Українки за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію юриста і переїхав з сім’єю у Кам’янець-Подільський.

З 2009 р. працює інженером з транспорту на ДП «Довжоцький спиртовий завод», згодом - юристом, 2011 р. - приватний підприємець. У листопаді 2013 р. став депутатом Кам’янець-Подільської міської ради.
З березня 2014 р. до 2015 р. мобілізований до Збройних сил України. Має статус учасника бойових дій.
Одружений, виховує двох дітей.

Теги: Олександр Жильчук, ВО "Батьківщина"

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.