Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

ЗМІНИ НЕ ДЛЯ ТОГО «ФРОНТУ»

Революція Гідності, Майдан, пам’ять про Героїв Небесної сотні схоже мають всі шанси залишитись у людській пам’яті, так і не виконавши своєї основної місії - переформатування влади, зміна свідомомсті.
Боротьба народна затихла, почалась боротьба портфельна та закулісна.
26 березня під час прес-конференції депутат районної ради, громадський активіст, колишній голова районної організації партії «Фронт змін», пізніше - член партії «Батьківщина» Віктор Худняк повідомив дві новини - погану і... погану.
- Як член партії «Батьківщина», я лише з преси дізнався про звітно-виборчу конференцію партії, під час якої було переобрано голову, - повідомив Віктор Анатолійович. - Багато моїх колег навіть не були проінформованні про проведення конференції. З цього приводу ми написали скаргу до DSC_0762.JPGвищого керівництва партії.
Колишні члени партії «Фронту змін», а нині «білосердешні», як і Віктор Худняк, обурювалися з приводу монолітності нинішнього партійного осередку, мовляв у «Батьківщині» як «головний» сказав, так і має бути - ні обговорень, ані дискусій. Щодо звітно-виборчої конференції, то хто були ті делегати, якщо «жодних зборів, принаймні з інформації від більшості осередків району, і вже точно у всіх осередках, де ми перебуваємо на обліку, не було».
Районна «білосердешна» меншість, що не так давно влилась в партію (прим.Ред.: після розпуску партії «Фронт змін» її керівником арсенієм Яценюком у вересні минулого року, членам цієї політсили було рекомендовано вступати до лав «Батьківщини»), не бажала миритись із тим фактом, що новобранців ігнорують. Зрештою, жодного делегата на звітно-виборчу конференцію від колищнього «Фронту змін» не було.
Проте на цьому погані новини не закінчилися, принаймні для ініціатора зібрання Віктора Худняка. Як з’ясувалося його, як активіста Майдану, політичного і громадського діяча, одного із організаторів майданів у районі, члена бюро районної партійної організації «Батьківщина» виключили з лав партії за два дні до конференції, 11 березня. Отакої!
- Що це? Спроба звести особисті рахунки, політичний тиск чи повернення до старих методів роботи Партії Регіонів? - дивується Віктор Анатолійович. - Я отримав лист від колишнього голови районної партійної організації ВО «Батьківщина» Василя Бугерчука про те, що мене виключили з лав партії. Своє рішення засідання бюро аргументує тим, що я нібито порушив Статут партії. Мені навіть зв’язок із Партією Регіонів починають приписувати. Нова влада діє старими методами, але хочу зауважити, що Майдан навчив нас говорити правду, якою би гіркою вона не була. Я обов’язково писатиму скаргу до вищого керівництва партії, хоч і не виключаю того факту, що вона може «загубитись» у партійних коридорах.
Також Віктор Анатолійович наголосив, що не припинятиме своєї політичної діяльності, проте й партію, яка його «зрадила», зраджувати не збирається й у іншу вступати не буде. Принаймні, поки що...
Чим керувались 8 із 11 членів бюро районної партійної організації ВО «Батьківщина», виключаючи з лав Віктора Худняка? Нам вдалося отримати протокол засідання бюро, який поставив хрест на «білосердешній» кар’єрі Віктора Анатолійовича.
Як з’ясувалося, причиною розгляду персональної справи стала його поведінка та порушення Статуту партії, мовляв, по відношенню до «корінних» членів партії вів себе зверхньо; на черговій сесії райради свідомо висунув свою кандидатуру на посаду голови райради, на противагу своєму однопартійцю; брав участь у блокуванні роботи бюро обласної партійної організації; на черговій сесії райради не прислухався до думки однопартійця. Зрештою, й відгуки членів бюро про свого вже колишнього колегу були не кращими:
... «Худняк В.А. перебуває в членах партії ВО «Батьківщина» півроку, але за цей період з ним одні неприємності. Весь час він веде себе зверхньо, вважає, що може спілкуватися з бюро тільки тоді, коли йому потрібно...».
... «Без всякого сумніву, йому не місце в нашій партії...».
... «Своєю поведінкою він соромить себе і нашу партію. Свій авторитет хай принижує, але навіщо це робити з партією?».
... «Ми достатньо з ним «возились», гадали, що зрозуміє і схаменеться, але він зробити цього не може і не хоче».
... «За півроку, що він перебуває членом нашої партії, він стільки натворив, що можна було його виключати з партії декілька разів. То давайте це зробимо хоч раз і поставимо на цьому крапку».

Теги: Віктор Худняк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.