Перейти на мобільну версію сайту


11.12.2015

ЗЕМЛЯ - НЕ ДЕРИБАН

4 грудня в обласній раді пройшло друге пленарне засідання першої сесії сьомого скликання.
Того дня народні обранці з Хмельниччини мали затвердити проекти рішень, необхідних для роботи депутатів цієї каденції, а саме – утворення президії та постійних комісій обласної ради.

Враженнями від роботи першої сесії ділиться депутат обласної ради від Кам’янця-Подільського, член ВО «Батьківщина» Володимир Федорчук.

- Початок сесії мав дещо організаційний характер, адже депутати сформували депутатські комісії, які працюватимуть впродовж каденції, та обрали їхніх голів, - каже Володимир Володимирович. - Як і планував, потрапив до складу комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку, тож активно працюватиму в цьому напрямку для кам’янчан.

До початку пленарного засідання на площі перед адмінбудинком облради зібралося чимало сільськогосподарської техніки. У такий спосіб аграрії намагалися привернути увагу до болючого для них питання оренди землі та недобросовісної конкуренції.

Спостерігаючи за цією картиною, вкотре переконався, що наша партійна організація відстоює правильні інтереси й стратегічні для України напрямки.

Лідер нашої партії Юлія Тимошенко неодноразово виступала проти продажу сільськогосподарської землі з молотка. Замість торгівлею стратегічним для країни продуктом як земля варто подумати над створенням дієвих механізмів, які дозволяють розвинути аграрний сектор.

Держава має створити такі умови, щоб сільськогосподарська земля, яка є «головним скарбом», залишалася в державній власності.

- Сьогодні Ви, як депутат обласної ради в цьому аграрному скандалі на чиєму боці?

- Наразі ситуація не є однозначною. З одного боку, в умовах ринку й жорсткої конкуренції мають виживати сильніші, та з іншого, якщо сьогодні не підтримати дрібний та середній бізнес, і без того квола економіка дасть остаточну тріщину. Як член партій ВО «Батьківщина» переконаний, що наразі Україна не готова до продажу землі. В усіх країнах, де земля є товаром, у аграріїв є доступ до пільгових систем оподаткування, існує державна фінансова підтримка, що, власне, відсутнє в Україні. Сьогодні у нас є достатньо інструментів, щоб, не роблячи сільськогосподарську землю товаром, дати можливість підняти фермерство. Зрештою, якщо мораторій на продаж землі буде знято, серйозним гравцем на цьому ринку має виступити саме держава, щоб у результаті не вийшла картина, коли в злиденних селян магнати скуплять землі за копійки і перетворять їх на рабів. Земля - не дерибан, а національне багатство, і це варто розуміти. Влада має дослухатись до представників аграрного бізнесу й виступити своєрідним арбітром між агрохолдингами та дрібними і середніми аграріями.

Теги: ВО "Батьківщина", Володимир Федорчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.