Перейти на мобільну версію сайту


27.05.2016

ЗДЕБІЛЬШОГО ЗЕМЕЛЬНІ, АЛЕ Й БУЛИ ЩУРЯЧІ

прийом25 травня на прийом до міського голови Михайла Сімашкевича прийшло з десяток кам’янчан. Мати двох синів, кадрових військових, вимагала земельні ділянки для своїх дітей. Наразі в місті відсутня земля, а на черзі кількість лише учасників АТО добігає до тисячі, тому вирішено насамперед давати земельні наділи родинам загиблих та пораненим. Решта може вступити в кооператив, якому вже надали 9 га землі для будівництва багатоповерхівок та котеджів. Також є можливість на Нігінському шосе, 1 за невеликі кошти добудувати житло в багатоповерхівці. 

Пан Паціоркевич прийшов до голови, бо не погоджується з рішенням сесії щодо оформлення земельної ділянки під вже збудованим раніше гаражем у Старому місті. Йому пояснили, що такі дозволи видають у столиці.

Були і питання щодо земельних спорів з сусідами.

Мешканка Панівецької скаржилася на дошкуляння щурів: вона вже зібрала цілу колекцію мумій цих тварин, аби довести, що вони дійсно пробираються до її житла, і жінка самотужки не може з ними впоратися. Комунальне підприємство, яке займається їхнім знищенням, їх труїло, але вони знову з’являються. 


Теги: громадська приймальня, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.